YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çağlayan Adliyesi'ni sirke çevirdiler!
Paralel Yapı'ya yönelik operasyonda gözaltındakilerin mahkemeye sevk edilmesinin ardından destek için adliyeye gidenler ilginç görüntüler oluşturdu.
Çağlayan Adliyesi'ni sirke çevirdiler!
18 Aralık 2014 / 17:13 Güncelleme: 18 Aralık 2014 / 17:19

Başbakan dahil olmak üzere, Dışişleri Bakanı, MİT Müsteşarı, gazeteciler ve siyasetçilerden oluşan binlerce insanı dinleyen Paralel Yapı, darbe girişiminin yıldönümünde yargılanıyor.

Aralarında Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın da bulunduğu 12 kişi tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Gülen Hareketi yanlıları, Ekrem Dumanlı'nın hakim karşısına çıktığı esnada, kendisine ve Hareket'e destek vermek için adliye önünde toplandı.

Eski düşmanlar dost oldu

Çağlayan Adliyesi önünde Gülen Hareketi'ne destek için gelenler yalnızca Gülenciler değildi. CHP'lisinden BBP'lisine, Gezicisinden ulusalcısına kadar eskiden Gülen Hareketi'ne düşman olan kim varsa şu sıralar yolu Çağlayan Adliyesi'nden geçiyor.

Gülen Hareketi'ne çubuklu ayakla destek

Adliyeye gelenler arasında bugün özellikle iki kişi dikkat çekti. Ellerinde Türk bayrağı bulunan iki kişi, sirklerde kullanılan ayaklık çubuklarla boylarını uzatarak Gülen Hareketi'ne destek oldu.

rs1-194.jpg

mizan
 // Zulfikar
elbisenin alt kısmı bir erkek için ne kadar uygun! Allah şaşırtmasın. ...
18 Aralık 2014 Perşembe 19:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler