YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Büyükelçiliğimizi Kudüs'te açacağız!
Erdoğan, " Çıkmış Kemal konuşuyor diyor ki orası Filistin'in başkenti olarak ilan edilmeli diyor. Zaten biz çoktan ilan ettik fakat şu anda işgal altında olduğu için oraya gidip büyükelçiliğimizi açamıyoruz. İnşallah büyükelçiliğimizi de orada açacağız."
Büyükelçiliğimizi  Kudüs'te açacağız!
17 Aralık 2017 / 14:47 Güncelleme: 17 Aralık 2017 / 16:18

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Karaman İl Başkanlığı Kongresi'nde konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşmasının satır başları:

- Gençler şu an karşımda iradesine, geleceğine, demokrasisine canı pahasına sahip çıkan bir Karaman görüyorum. Bu salonda genç yaşlı demeden kalbi Filistin, Kudüs ve dava için çarpan kalabalıklar görüyorum.

- Buradan tekerlekli sandalyeleriyle zulme direnen Filistinli gazileri selamlıyorum. Kahraman gençleri, Fevzi el Cuneydi'leri selamlıyorum. 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehid edilen Muhammed Yalçın evladımızı rahmetle yad ediyorum.

50 BİN DOLARA RUHUNU SATAN SOYSUZLAR

- Muhammed'in kanını döken insan müsveddeleri mahkemelerde işledikleri cinayetlerin tek tek hesabını veriyor. Acımak yok acırsak acınacak hale geliriz. Son FETÖ'cü de hukuk önünde hesap verene kadar bu katil sürüsünün peşini bırakmayacağız. Nereye sığınırlarsa sığınsınlar nefesimizi daima enselerinde hissedecekler. Tarih, kimi 1 dolar kimi 50 bin dolar karşılığında ruhunu satan soysuyları da sayfalarına kaydediyor. 

Elbette tarih Muhammed gibi ezanına bayrağına sahip yiğitleri de sayfalarına kaydediyor. 

- O kişi (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Atatürk Havalimanı'nda öyle korktu ki adamları tanklara gittiler onlarla konuştular onlarla anlaştılar. Bay Kemal otomobiline bindi Bakırköy Belediyesi'ne gitti. Oturdu oradan maç seyretmeye başladı çayı kahvesi geldi darbeyi izliyor. Otellere baktık oteller doluydu dedi bizim otel boştu gelseydin.

BELKİ YAPTIKLARI ATIŞLAR BİZİ VURACAKTI

- Biz ondan 1.5 saat sonra havaalanına indik. Bize haber verseydi diyor. Adeta adrese kayıtlı beyefendiye haber vereceğiz. Bay Kemal sen de gel. Biz milletimize çağrı yaptık, milletimiz oraya geldi, demek ki sen milletin olduğu yerde yoksun. Kaçtın, Bakırköy Belediyesi'ne sığındın. 16 saat sonra darbe halledildi. Ümit Paşa ile beraber oradan Valimiz ve Enerji Bakanımız ile birlikte süreci yönettik. Bunların hesabı tutsaydı belki bu kardeşiniz burada olmayacaktı. 15 dakika geç kalsaydık belki o yaptıkları atışlar bizi vuracaktı. 

50 BİN DOLARA SATILAN FETÖ'CÜ

New York'ta tutuklu bulunan eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanıklık yapan FETÖ mensubu firari eski Komiser Yardımcısı Korkmaz, FBI'ın kendisine 50 bin dolar verdiğini ve ABD'de oturduğu evin kirasını savcılığın ödediğini söylemişti.

"BÜYÜKELÇİLİĞİMİZİ ORADA AÇACAĞIZ"

- Çıkmış Kemal konuşuyor diyor ki orası Filistin'in başkenti olarak ilan edilmeli diyor. Zaten biz çoktan ilan ettik fakat şu anda işgal altında olduğu için oraya gidip büyükelçiliğimizi açamıyoruz. Bizim başkonsolosluğumuz bile büyükelçi ile temsil ediliyor. Fiili olarak biz bu işi yapmışız. O günler yakın, inşallah büyükelçiliğimizi de orada açacağız. 

Ülkemizin önünde iki yol var, ya boyun eğeceğiz ya mücadele edeceğiz. Türkiye, ya paryalığa rıza gösterecek ya da bağımsızlığına sıkı sıkıya sarılacaktır. Biz, 40 yıllık siyasi hayatımızın her döneminde olduğu gibi bugün de mücadeleyi seçtik."

 

 

 

Tüm yahudiler siyonisttir
 // Asım
Gün gelecek bu siyonistleri yeryüzünden sileceğiz. Keşke Hitler gerçekten bu aşağılık yahudileri yaksaydı, o zaman dünya daha güzel bir yer olurdu. Aslında şimdi daha iyi anlıyorum "öldürmediğim her yahudi için bana lanet okuyacaksınız", altına imzamı atarım...
17 Aralık 2017 Pazar 23:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler