YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Büyük operasyon: 51 gözaltı
Büyük operasyon: 51 gözaltı
30 Mart 2010 21:29
İhaleye fesat karıştırıldığı iddiasıyla İzmir'in de aralarında bulunduğu 20 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 51 kişi arasında bir başhekimin de bulunduğu öğrenildi.

İhaleye fesat karıştırıldığı iddiasıyla İzmir'in de aralarında bulunduğu 20 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 51 kişi arasında bir başhekim yardımcısı ile hastane müdür yardımcısının da bulunduğu öğrenildi.

Elde edinilen bilgiye göre, İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince başlatılan soruşturma sürüyor.

Operasyon kapsamında gözaltına alınan 51 kişi arasında bir başhekim yardımcısı ile hastane müdür yardımcısının da bulunduğu bildirildi.

Bu arada, operasyon kapsamında İstanbul'da yakalanan 8 kişinin İzmir'e getirildiği öğrenildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri aralarında Ankara, İstanbul, Ağrı ve Ordu'nun da bulunduğu 20 ilde ''suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suç örgütüne üye olma, belediye ve hastanelerin güvenlik, yemek, temizlik ihalelerine fesat karıştırma, tehdit ve rüşvet'' iddiasıyla eş zamanlı operasyon düzenleyerek, 51 kişiyi gözaltına almıştı. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler