YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Büyük köstebek yakalandı
KPSS ve "Paralel Yapı" soruşturmalarını yürüten İstanbul ve Ankara başsavcıları ile savcılarını, "AnatoliaHack" adıyla kullandığı Twitter hesabından ölümle tehdit eden Ahmet D. (55), polisin teknik takibiyle yakalandı.
Büyük köstebek yakalandı
27 Mayıs 2015 / 13:25 Güncelleme: 27 Mayıs 2015 / 13:32

Tutuklanarak cezaevine konulan Ahmet D.'nin, eski eşi A.A ile ile Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak'ın makam katına geldiği ve gizlice çekim yaptığı belirlendi. 

"İninizdeyiz"

Ahmet D., Twitter hesabı üzerinden Kodalak'ın, makam odasının girişini gösteren fotoğraflar paylaştı ve "Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, makamının girişine özel güvenlik görevlileri de koysan, özel kilitli giriş kapıları da yapsan inindeyiz. 'Ben ağayım, ben paşayım' diyenler kapıları kilitlemişler, makamlarında toplantı yapıyorlar" mesajı yazdı. 

Meslekten ihraç edilmiş

Durumdan haberdar edilen Başsavcı Kodalak'ın talimatı üzerine, makamın bulunduğu katın kameraları incelendi ve gelen çiftin görüntülerine ulaşıldı.

Kimlikleri tespit edilen kişilerin, icra müdürlüğünden çalışırken meslekten ihraç edilen ve eski bir adliye çalışanı olan Ahmet D. ile boşanmalarına rağmen birlikte yaşadığı eski eşi A.A olduğu tespit edildi. Polatlı'da düzenlenen operasyonla Ahmet D. ve eski eşi A.A yakalandı. 

Evdeki bilgisayar ve cep telefonun incelenmesi sonucunda, "AnatoliaHack" adlı twitter hesabından gönderilen Başsavcı Kodalak'ın makam odasının görüntülerinin yanı sıra İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Orhan Kapıcı'nın resminin yer aldığı ve altında "Bu Orhan Kapıcı denilen adamın kafasına sıkacak çok baba yiğit evlatlar tanıyoruz ama hepsi ya sabır diyorlar" şeklinde mesajlar içeren paylaşımlar tespit edildi.

 

HABERTÜRK

iyi olmuş
 // fatih
Tehditlerinin cezasını kat kat görürler umarım......
27 Mayıs 2015 Çarşamba 14:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler