YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bütün kamuoyu biliyor
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 'Türkiye'de ana muhalefet ve muhalefet sorunu olduğunu bütün komu biliyor.' dedi.
Bütün kamuoyu biliyor
25 Mart 2012 / 18:24 Güncelleme: 25 Mart 2012 / 18:27

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun işsizlik rakamları hakkındaki açıklamasıyla ilgili, ''Türkiye'de ana muhalefet ve muhalefet sorunu olduğunu bütün kamuoyu biliyor. Bu değerlendirme de bunun en bariz göstergesidir'' dedi.

Bakan Çelik, Tokat Valiliği ziyareti sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Çelik, bir gazetecinin ''CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun işsizlik rakamlarıyla oynandığı yönünde açıklaması var, bunu nasıl değerlendiriyorsunuz '' şeklindeki sorusu üzerine, ''Biz oynamıyoruz, yoğun çalışıyoruz. Bu çalışmamızın karşılığını görüyoruz. Milletimiz de görüyor. Ben muhalefetin daha sorumlu, çok daha ciddi somut verilere dayalı eleştiri yapmasını saygıyla karşılarım. Ama böyle gerçekten ölçüsüz, mesnetsiz ifadelerle bu kadar ciddi konuları ele almaları doğrusu yakışık almıyor diye düşünüyorum. Zaten Türkiye'de ana muhalefet ve muhalefet sorunu olduğunu bütün kamuoyu biliyor. Bu değerlendirme de bunun en bariz göstergesidir'' diye konuştu. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler