YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Burhan Kuzu'dan flaş iddia: Başbakan'a 2 bin kişilik...
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'dan ilginç iddia...
Burhan Kuzu'dan flaş iddia: Başbakan'a 2 bin kişilik...
01 Ocak 2014 / 14:03 Güncelleme: 01 Ocak 2014 / 14:11

Burhan Kuzu, Başbakan Erdoğan'a 2 bin kişilik bir istihbarat raporunun sunulduğunu yazdı.

Kuzu, "Devlet içindeki paralel yapının planı detaylarıyla yer aldı" dedi.

İşte Burhan Kuzu'nun o tweetleri:

- Başbakan'a sunulan İstihbarat raporunda, devlet içindeki parelel yapının planı detaylarıyla yer aldı. 42 ilde yapılacak "Cadı Avı" engellendi.

- Başbakan'a sunulan raporda 2 bin rütbeli emniyetçi, akademisyen, bürokrat, hakim, savcı, basın mensubu, iş adamı var. Örgütün şifresi aralarında...

- HSYK açıklaması açıkça yargıya müdaheledir. İki pırpırlı kollukla, hukuk tanımayan bir kaç savcı ülkeyi dinamitledi. HSYK da tahrip gücü oldu.

- Son komploların varlığı,Türkiye'nin yarım asırdır içindeki bir kısım ulusalcı çeteleri, jakoben dayatmacıları ve darbecileri unutturmasın!!!!

- Son operasyon pilota saldırı: Ey insanlıktan nasibini almamış vicdansızlar! unutmayın ki hepimiz pilotuna saldırdığınız o uçaktayız.

- Bazılarına laf anlatmak çok zor; diyeceksiniz ki yolsuzluk yapanlar var; teorik olarak bunlar her zaman ileri sürülebilir. Yargıyı bekleyelim.

- "Vurun ulan vurun ben kolay ölmem" diyor Ahmet Arif "33 Kurşun" şiirinde. Hedef Sayın Başbakan; vurun haydi vurun kahbeler......

- Kaybeden Türkiye oluyor; hepimiz oluyoruz. Vurmadan önce herkes bu gerçeği düşünmeli. O zaman ya vurmaktan vaz geçer ya dozunu azaltır.

- Yargılamanın sonunda varılması gereken noktaya en başında varırsak ,masumiyet karinesini yok ederiz.

- Suç teşkil eden ne varsa üstüne gidilmesi gerekir.Hepimiz buna yardımcı olmalıyız. Ancak bunu,hukuku siyasete araç yapmadan yapmalıyız.

"Ne içtiğimi soruyorlar; siyah çay içerim"

- Tweetlerimi yazarken "ne içtiğim" bayağı bir merak konusu olmuş. Çaykur'un siyah çayını içerim. Attığım anlamlı tweettlerden belli olmuyor mu?

- Makul ve gönül dili ile yazmaya çalıştığım Tweettelerim gerçekten çok sayıda takipçimde karşılık buluyor. Ne var ki kalpleri mühürü olanlar!

- Kimsenin yanlış işine asla sahip çıkmadım.Ancak "aksi sabit olana kadar herkes suçsuz sayılır" ilkesine her zaman önem verdim. Farkımız bu!!!

1-163.jpg

2-030.jpg

KUZU POSTU GİYMİŞ ÇAKAL
 // Süleyman KARABULUT
Buna birileri,istanbul deniz hatlarında,müfettişlerin ortaya çıkardığı yolsuzluğu,örtbas etmek için devreye girip.dosyayı kapattırdığını izah etmesini istesin.
Bakmayın sureti hakdan göründüğüne,soyadının kuzu olduğuna.
Böyle dumanlı havada sesi niye çok çıkar acep...
Uyguladığı taktik feytulah takdiği.yoksa emir mi aldı,torinolu şaban gibi.......
01 Ocak 2014 Çarşamba 14:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler