YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Burhan Kuzu: Bakan olmak istiyorum
Burhan Kuzu: Bakan olmak istiyorum
26 Ağustos 2014 10:30
Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, CNN TÜRK'te katıldığı bir programda yeni kurulacak kabinede bakanlık beklediğini söyledi.

Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, ‘kırgın’ olduğunu söyledi, yeni kabinede bakanlık istedi.

AK Parti’yi kurdukları zaman yanlarında kimsenin olmadığını anlattı. O gün kendisini, ‘Bu partiyi neden kurdunuz?’ diye eleştirenlerin bugün en iyi yerlere geldiğini belirtti.

Yeni kabinede bakanlık bekliyor

Yeni kurulacak kabinede görev beklediğini belirten Kuzu, “Tüm arkadaşlar kadar bizim de doğal hakkımız. Neden olmasın? Ağanın eli tutulmaz!” dedi.

Burhan Kuzu, CNN TÜRK’te Saynur Tezel’e önemli açıklamalarda bulundu. Yeni kabinede görev beklediğini gizlemedi. Sunucunun, Ahmet Hakan’ın, “Burhan Hoca’ya ayıp oluyor” yazısını hatırlatması üzerine Kuzu, “Ahmet Bey sağ olsun yazmış. Ben de kendisine teşekkür ettim. Yani artık takdir Ankara’nın. Ayıp mı ediliyor edilmiyor mu! Benim son dönemim. Ben partinin kurucu üyesiyim.” dedi.
KIRGINIM

“Kırgın mısınız?” sorusuna ise, “Siyasette ‘kırgın değilim’ diyen yalan söyler. Kırgınlık mutlaka olur. Ben anayasa profesörüyüm. Elimde altın bilezik var. Üniversiteye döner, devam ederiz.” diyerek cevapladı.

 

Ayıklanmalı
 // Rızvan
Kim olursa olsun makam ve mevki derdine düşmüş herkes bu davadan ayıklanmalıdır......
26 Ağustos 2014 10:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler