YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Burhan Kuzu: "Abdülhamid'e de aynı şeytani formülü uyguladılar"
A Haber'de yayınlanan Salih Nayman’ın sunduğu ‘Seçim Özel’ programına katılan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Burhan Kuzu: "Abdülhamid'e de aynı şeytani formülü uyguladılar"
09 Haziran 2015 / 03:15 Güncelleme: 09 Haziran 2015 / 08:26

A Haber'de yayınlanan Salih Nayman’ın sunduğu ‘Seçim Özel’ programına katılan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Selahattin Demirtaş’ın Beyaz Türklerin desteklediği bir proje olduğuna dikkat çeken Kuzu, “Abdülhamid Han’a da aynı şeytani formülü uyguladılar. Bunun sonucunda o dönem topraklarımızın 25 katını kaybettik” dedi.

İşte o açıklamalar:

Polis kolejlerinden HDP'ye oy

"Demirtaş bir projedir. Çözüm sürecini tıkama projesidir. Öcalan'ı bir kenara çekme projesidir. Çünkü Demirtaş çözüm istemiyor. Bunu bilelim. Bir tarafı o. İkincisi 17-25 Aralık operasyonları, Gezi olaylarında durdurulmaya çalışılan devasa projeleri kilitleme ve kenetlenmeydi Demirtaş etrafında toplananlar. Dediler ki 'Kemal'den falan fayda yok."

"Zaten MHP'nin durumu da belli.' Beyaz Türkler Demirtaş'ı oraya koydu. PKK'nın siyasi uzantısıydı HDP 50 bin kişinin ölümüne sebep olmuştur. Bundan sonra göreceğiz ne yapacaklar? AK Parti'yi aşağıya çekme hesabı aylar öncesinden yapıldı. Emanet oylar falan Kürt oyları değil. Etiler, polis kolejlerinden ummadık yerlerden oylar geldi HDP'ye. Türkiye'nin bölgesinde küresel güç olması birçoklarını rahatsız etti. İçerde Aydın Doğan'ı rahatsız etti. Paralel uzantılar hep birlikte bir araya gelip şeytani formülü tutturdular.

20 parti Abdulhamid'i hedef almıştı

Aslında Abdülhamid Han döneminde 20 parti vardı. Hepsinin hedefi Abdülhamid'i götürmekti. Sonrası ne olacak denildiğinde 'Bakarız' diyorlardı. CHP'nin ataları İttihat Terakki'ye geldi. Osmanlı'nın sonunu getirecek icraata imza attılar. Toprakların da 25 katını kaybettik. Devlet yönetmek bir sanattır."

seçim
 // M.N.A
Ben aynı fikirde değilim kesinlikle en büyük sorumlu hainler sürüsü AK PARTİ'den MHP'ye geçenlerdir Sayın Bahçeli'nin yüzündeki kin ve nefret'e oy veren hainler suçlu başka suçlu aramayın bu hainler Sayin bahçeli'nin neyine oy verdiniz bana anlatın lütfen Milliyetçi'likte kimse PARTİ'nin tırnaği olamaz...
09 Haziran 2015 20:32
DURUN!
 // GOKGOK
Yorumlara bakarak şunu kolayca söyleyebiliriz ki siyonizm yine görevini başarı ile tamamladı ülke birbirine tamamen kutuplaştı. Aman oyuna gelmeyin panik yapmayın. Kürtler sayılarını arttırarak da olsa barajı geçebilirlerdi. o yüzden sakin davranıp sağduyuyu elden bırakmayalım. 13 yılda yapılanı 1 ayda yemeyelim. İç karışıklığa ortam hazırlamayalım....
09 Haziran 2015 Salı 13:08
adanalı
 // arzu burak
evet Doğu halkı çözüm falan istemiyor. Pkk yani Amerikanın köpekleride çok iyi biliyor ki koyunları gütmek en kolay iştir....
09 Haziran 2015 Salı 08:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler