YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bünyamin Aygün Hatay'da
Bünyamin Aygün Hatay'da
06 Ocak 2014 08:47
Suriye'de kaçırılan ve dün akşam Türkiye getirilen Milliyet Gazetesi foto muhabiri Bünyamin Aygün, kaldığı otelde sabah kahvaltısı yaptı.

Suriye'de kaçırılarak 40 gün rehin tutulan Milliyet Gazetesi foto muhabiri Bünyamin Aygün, dün akşam Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde bulunan Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı.

Kurtarılmasından duyduğu mutluluğu "Rüya gibi" diyerek dile getiren Aygün, sınır kapısındaki işlemlerinin ardından Büyük Antakya Oteli'ne yerleşti. Bu sabah erken saatte uyanan Aygün, kahvaltısını otelde yaparken sakalını kestiği görüldü. Çalışma arkadaşlarıyla kahvaltı yapan Aygün'ün gülümsediği dikkat çekerken kahvaltıda Hatay'a özgü peynirler, humus ve omlet yedi. Aygün, kahvaltıda kahvaltı yapmayı çok özlediğini vurgulayarak, "Uzun süredir yatakta yatmamıştım. Yatakta yatıp yatmamak konusunda tereddütte kaldım. En çok da Ortaköy'ü özledim" dedi.

Bugün saat 08.20 uçağıyla İstanbul'a gitmeyi düşünen Aygün, Hatay Havalimanı'na gittiğinde aşırı sisten dolayı uçuşların iptal olduğunu öğrendi. Aygün'ün karayoluyla Adana'ya gelip, buradan uçakla İstanbul'a gitmesi bekleniyor.

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler