YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bunun hesabını verecekler"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Isparta Belediyesini ziyaret etti. Bir gazetecinin belediyeye yönelik yolsuzluk operasyonuyla ilgili sorusu Bahçeli'yi kızdırdı.
"Bunun hesabını verecekler"
16 Ekim 2011 / 15:16 Güncelleme: 16 Ekim 2011 / 15:22

Toplu temel atma ve açılış törenine katılmak için Isparta'ya gelen Bahçeli, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Bahçeli, gazetecilerin belediyeye yönelik düzenlenen yolsuzluk operasyonuyla ilgili soruları üzerine Isparta Belediye Başkanı ve çalışma arkadaşlarına MHP olarak güvenlerinin tam olduğunu vurgulayarak, Günaydın'ın Isparta için büyük bir şans olduğunu söyledi.

Bahçeli, ''Tüm Isparta halkının, Belediye Başkanı ve Isparta Belediyesi'ne yapılmış olan haksız suçlamalar karşısında sayın Belediye Başkanımızın yanında olacağına inanıyorum'' dedi.

Operasyon kapsamında MHP İl Başkanı İsa Yalçın'ın da tutuklandığının hatırlatılması üzerine Bahçeli, operasyonla MHP arasında ilgi kurulmaya çalışıldığını belirterek, ''Bunu yapanlar mutlaka bunun karşılığında yargı önünde de hesabını vereceklerdir'' diye konuştu.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler