YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bulut: "Twitter Türkiye'ye hakaret ediyor"
Bulut: "Twitter Türkiye'ye hakaret ediyor"
22 Mart 2014 15:05
A Haber'de Akşam Ajansı'na konuk olan Başbakan Baş Danışmanı Yİğit Bulut gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

A Haber'de Akşam Ajansı'na konuk olan Başbakan Baş Danışmanı Yiğit Bulut gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bulut twitter'a erişimin engellenmesi kararını "Twitter Türkiye'deki yargı kararlarını tanımıyor, bu bir hakarettir" şeklinde yorumladı.

Paralel yapıya da değinen Bulut, meyda üzerinden hakaret ederek " Türkiye'de kendi patronlarının faydası için her şeyi yapacak bir medya var" dedi.

Montaj ses kayıtlarıyla milli iradeyi hedef alan cemmat medyasının yaptığı yayınlar hakkında "75 milyon insan basın yoluyla özendiriliyorsa bu psikolojik harekattır" şeklinde konuştu.

Niğde'de askeri araca yapılan saldırıyı da değerlendiren Bulut, "Türkiye üzerine yapılan saldırıların fiziki uygulamasıdır Niğde saldırısı" yorumunu yaptı.

bu..
 // yokki...
bu ülkede gerçek anlam ve manada ben bu ülkeyi yönetmeye bu millete hizmet etmeye bakın bu millete diyorum,talip olan adam gibi muhalefet olsa bu konuda tamamen hükümetin devletin yargının aldığı kararın arkasında duru ve,,eyyy tıvıtır mısın nesin sen,, bu ülkenin iç işlerini kaşıyan o parmakları kırarız,,sen bu ülkenin sırtından yüzlerce milyon dolar kazan vergi verme sonrada karıştırmaya kalk,,,hoşt lan çüş,,der ama neredeeee,,yazık çok yazık haini dışarda aramak çok büyük hata.....
22 Mart 2014 Cumartesi 13:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler