YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Keneş'ten Başbakan'a hakaret!
Hakaretlerde sınır tanımayan Gülen grubunun yazarları Başbakan Erdoğan için uygunsuz ifadeler kullanmaya devam ediyor. Todays's Zaman Genel Yayın yönetmeni Bülent Keneş'in, Erdoğan'ın konuşması sırasında attığı tweetler büyük tepki çekti.
Bülent Keneş'ten Başbakan'a hakaret!
16 Şubat 2014 / 20:28 Güncelleme: 16 Şubat 2014 / 20:29

Tüm gün sosyal medya üzerinden hükümete ve Başbakan Erdoğan'a ağır hakaretlerde bulunan Gülen grubunun yazar ve editörleri, yeni bir skandala daha imza attı.

Önce canavar, şimdi de...

Türkiye'yi El Kaide ile ilişkilendirerek ulusalararası arenada zor durumda bırakmaya çalışan gazetenin genel yayın yayın yönetmeni Bülent Keneş, Başbakan Erdoğan'ın konuşması sırasında sosyal medyadaki şahsi hesabı üzerinden Başbakan Erdoğan'a hakaret niteliğinde ifadeler kullandı.

Keneş, daha öncede Başbakan Erdoğan'a "canavar" diyerek büyük tepki çekmişti.

Bugün de Başbakan Erdoğan'ın kendisini kaybettiğini söyleyen Keneş, Zaman Gazetesi'nin editörlerinden Kerim Gün'ün Başbakan'a görgüsüz dediği tweeti paylaşması da dikkat çekti.

İşte hakaret içerikli o tweetler:

15:15
 // M.N.A.
Bülent kenef seni asacak yok edecek zihniyetin emrine girmişsin tipki şefin mr . G ülen gibi ne diyeyim alçaklik sinir tanımıyor...
17 Şubat 2014 15:15
03:20
 // erdal san
soy adin kenes degilde kalles olmali alcak herif...
17 Şubat 2014 03:20
hainler
 // recep
madem adam bu kadar kötü idi neden ona dost gibi görunup şimdi hainlık ettınız.sizde bıraz erdem olsa idi başbakana mesafelı durur şimide bunu yapardınız, münafiklik ne demek bilirmisiniz?yoksa bu sıyasetı şiilerden mi öğrendiniz...
16 Şubat 2014 Pazar 21:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler