YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Arınç siyaseti bırakıyor mu?
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır programına katılacağını belirterek, "Sayın Başbakan davet ettiler, inşallah birlikte gideceğiz" dedi.
Bülent Arınç siyaseti bırakıyor mu?
14 Kasım 2013 / 12:08 Güncelleme: 14 Kasım 2013 / 12:14

Bülent Arınç, "Hepimizin çocukluğunda vardır, sizin de başınıza gelmiştir. Zaman zaman küstüğümüz oluyor. Şu an siyasi çevrede küstüğünüz biri var mı " sorusuna, "Şu anda yok" yanıtını verdi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu'nda düzenlenen 1. Türkiye Çocuk ve Medya Kongresi sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"Siyaseten küs olduğunuz biri var mı" şeklindeki soruya Arınç, "Şu an da yok" diye cevap verdi.

Aktif siyaseti bırakıyor mu?

Arınç, "Uzun yıllardır siyasetin içindeyim. Artık aktif siyasete son vermek gerektiğine inanıyorum. Benden başka söyleyen çıkmadı ama her siyasetçinin aktif siyasete sonlandırması veya ara vermesi gerektiğini dünüyorum" dedi.

Sişasi yaşamı sırasında çocuklarını ihmal ettiğini belirten Arınç, "Ama şimdi torunlarımız da olunca onların ne kadar büyüdüğünü nasıl akıllı hareketler yaptığını görünca biraz daha işin farkına varıyorum. Aktif siyasete son verince biraz daha onlarla ilgilenmeye fırsat bulacağım" diye konuştu. Hafta sonu Diyarbakır ziyareti de sorulan Bülent Arınç, "İnşallah Diyarbakır'daki programlara katılacağım. Sayın Başbakan davet ettiler" şeklinde konuştu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler