YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Arınç: Başbakan olmamı istediler!
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakanlık görevi için bazı kişilerin partiyi karıştırmak için kendi adını ortaya attıklarını belirtti.
Bülent Arınç: Başbakan olmamı istediler!
31 Ağustos 2014 / 17:34 Güncelleme: 31 Ağustos 2014 / 19:04

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, başbakanlık görevi için kendisini destekleyenler olduğunu ancak sıcak bakmadığını söyledi.

"Tavrımı başından belli ettim" diyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bazı kişilerin partiyi karıştırmak için kendi adını ortaya attıklarını belirtti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başbakan olma süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Arınç, "Bu şartlar içinde Sayın Davutoğlu'nun ismi, hepimizin de gönlünden geçen isim olarak tecelli etti çünkü nasıl Başbakanımız cumhurbaşkanlığını yüzde 100 hak ediyorsa, alnının akıyla, Sayın Davutoğlu da inşallah güçlü bir başbakan olmayı fazlasıyla hak ediyor" dedi.

Bursa'da konuşan Başbakan Yardımcısı Arınç sözlerine şöyle devam etti: "İnsanlar biraz sevdiklerinden biraz da ya şu parti karışsa da biraz heyecanlansak, ortalık da neşelense diye düşündüklerinden benim ve başkalarının ismini ortaya attılar. Ama sonuçta halkın dediği hakkın dediği oldu."

bu ne tevazudur
 // Oktay D Gezer
Bu ne gönül zenginliği,bu ne tevazu,bu ne yüce kişiliktir ALLAHİM!Sana gönül dolusu selam ,sevgi ve dualar olsun guzel adam!...
31 Ağustos 2014 18:30
:)
 // veysel şahin
başbakan arınç :)...
31 Ağustos 2014 17:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler