YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Bu ümmet sana beddua etmedi hocam'
Fethullah Gülen’in Müslümanlara ettiği beddualar infiale dönüştü. İlmi ve Fikri Araştırmalar Vakfı Başkanı İhsan Şenocak Hoca, önceki gün yayınlanan sohbetinde Fethullah Gülen’e sert tepki gösterdi.
'Bu ümmet sana beddua etmedi hocam'
24 Aralık 2013 / 19:04 Güncelleme: 24 Aralık 2013 / 19:10

Fethullah Gülen'in Müslümanlara ettiği beddualar infiala dönüştü. İlmi ve Fikri Araştırmalar Vakfı Başkanı İhsan Şenocak Hoca, internette yayınlanan bir sohbetinde Fethullah Gülen'e müslümanlara ettiği beddualar için sert tepki gösterdi.

Müslüman hiç müslümana lanet eder mi diyen Şenocak, 'Bugün hadiseleri olayları biliyorsunuz. Yaşananlar görüyorsunuz. Bugün beddua edilir mi kardeşlerim? Müslüman müslümana lanet edebilir mi? Allah seni dağıtsın diye dua edilir mi?

Bizim kurslarımızı medreselerimizi bastılar. Kapılara geldiler dediler ki "Siz buralarda askeri eğitim yapıyorsunuz,ayaklanacaksınız".

Bize bu iftiraları attılar tutanak tuttular.

Sen de bunlara 'İçtihad ediyorlar' dedin ama biz sana beddua etmedik hocam.

Tam teçhizatla yurdumuza geldiler, sen 'Bu içtihattır' dedin ama bu ümmet sana beddua etmedi hocam.

Sen başörtümüze teferruattır dedin. Kız çocukları ağladı. Onları üniversite kapılarında biriktiler.

Sen yine teferruat dedin. Hocamızdır ve bir şeyleri kurtarmaya çalışıyor dedik.

Bu ümmet sana beddua etmedi.

Yahudiler geminin içinde kardeşlerimizi şehit ettiler, anneler ağladı.

Sen Yahudiden yana ifadeler kullandın.

Ama bu ümmet sana ellerini kaldırıp beddua etmedi.' diye konuştu.


Abdulkadir Molla'ya taziye yayınlamasını da eleştiren Şenocak, ' Mandela'ya mersiyeler dizdin ama Şehit Molla için konuşmadın. Ya Mandela için sus ya da Abdulkadir Molla için de konuş hocam' dedi.

Fethullah Gülen'e bir de çağrı da bulunan İhsan Şenocak, "Çek şu İngiliz sakallı haydutları aradan, kulaklarında küpe taşıyan şu gazeteci eşkiya taifesini Allah adına aradan çıkar. İmamhatipler marjinaldir İslam birliği marjinaldir diyen gazeteci tayfasını çıkar.'

İşte İhsan Şenocak Hocanın çok konuşulan videosu;

 

TAKVİM

12:33
 // M.N.A.
Hocam Allah sizden razi olsun bu gülen sebekesini de ıslah etsin benim üzüldüğüm kandirdiklari saf ve temiz müslümanlar kanlarını emiyorlar ben de onlara yardim etmiştim Allah beni affetsin gülen direk vizesiz cehenneme gidecek ülkemize ve milletimize yapilan bu kahpeliği Firavun bile yapmazdi...
25 Aralık 2013 12:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler