YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bu ülkeyi hazmedemeyenler var"
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bu ülkeyi hazmedemeyenler var. Dış politikadaki başarıları, iç politikadaki toplumsal barışı kurması, ekonomideki başarıları birilerini rahatsız ediyor" dedi.
"Bu ülkeyi hazmedemeyenler var"
27 Aralık 2013 / 16:05 Güncelleme: 27 Aralık 2013 / 16:25

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bu ülkeyi hazmedemeyenler var, parlayan bir yıldız gibi Türkiye. Dış politikadaki başarıları, iç politikadaki toplumsal barışı kurması, ekonomideki başarıları birilerini rahatsız ediyor, hem içerde hem dışarda" dedi.

Arınç, "Bir milletvekili, yapacağı her hareketin hükümetimize, Başbakanımıza, partimize zarar verip vermeyeceğini düşünmek zorundadır. Zarar verecekse kendini feda edecek, zarar vermediğini düşünüyorsa, kendisine uygun olan davranışı da yapacak" diye konuştu.

Bülent Arınç: "Biz, esasen yolsuzlukların ayyuka çıktığı bir dönemde iktidara gelmiş ve kurulmuş bir partiyiz. Daha ilk günden '3 Y ile mücadele edeceğiz' dedik. Yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar" dedi.

 Eğer yolsuzlukların içine batmış hükümetler olsaydık, birkaç arkadaşımızla bu iddialar sınırlı kaldığı için söylüyorum biz bu atılımların hiçbirini yapamazdık."

AA

17:30
 // Oktay D gezer
Iyi ki varsınız Sn Arınç,keske sizin gibi dürüst politikacılarda tüm partilerde ve daha da fazla sayıda olabilseydi!...
27 Aralık 2013 17:30
16:39
 // SEN ONU BIRAK DA
Sen onu bunu bırak da, Feto hakkında ne düşünüyorsun onu söyle. Oldum olası senden şüpheleniyorum. Benim düşünceme göre, Ak Parti'de, cemaat çetesinin bir numaralı adamı sensin. Altın vuruşu, galiba sen yapacaksın....
27 Aralık 2013 16:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler