YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu sözler alkış aldı
Futbolda şike iddialarına yönelik davada, ilk gün çalışmaları tamamlandı. Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci'nin sözleri alkış aldı.
Bu sözler alkış aldı
14 Şubat 2012 / 22:18 Güncelleme: 14 Şubat 2012 / 22:22

''Futbolda şike'' iddialarına ilişkin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan davada, iddianamenin 113'üncü sayfasına kadar okundu.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesince, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki salonda görülen duruşmada, iki TRT spikeri tarafından dönüşümlü olarak okunan iddianamenin 113'üncü sayfasına gelindi.

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, bugünkü duruşmada iddianamenin 120'nci sayfasına kadar okumayı planladıklarını belirterek, herkesin yorulması nedeniyle devam edemediklerini söyledi.

Yarınki duruşmanın diğer küçük salonda görüleceğini vurgulayan Başkan Ekinci, duruşmanın perşembe ve cuma günü yine bu salonda görüleceğini ifade etti.

Başkan Ekinci, iddianamenin okunmasının cuma günü tamamlanacağını belirterek, ''Herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun. Umarım herkes en kısa zamanda sevgilisine kavuşur'' diye konuştu.

İzleyicilerin alkışlaması üzerine Başkan Ekinci, ''Alkış yok'' dedi. 

Mahkeme Heyeti Başkanı Mehmet Ekinci, duruşmayı yarına erteledi. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler