YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu haber sunan çocuk kim?
Bu haber sunan çocuk helikopter kazasında hayatını kaybeden İHA muhabiri İsmail Güneş'in oğlu... Biraz heyecanlı biraz da acemi ancak gelecekte babası gibi o da iyi bir gazeteci olabilir...
Bu haber sunan çocuk kim?
11 Ocak 2010 / 09:11 Güncelleme: 11 Ocak 2010 / 09:12

Kahramanmaraş'taki helikopter kazasında Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri İsmail Güneş'in 6 yaşındaki oğlu Tuluğhan Güneş, Sivas'ta ulusal yayın yapan özel bir televizyon kanalında ana haberleri sundu.

Sivas'ta ulusal yayın yapan özel bir televizyon kanalının ana haber bülteninde konuk spiker olan İHA Muhabiri İsmail Güneş'in 6 yaşındaki ana sınıfı öğrencisi Tuluğhan Güneş, haber bülteninde 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla yapılan haberleri sundu.

Kulağına takılan kulaklıkla ana haber bülteninde kendisine söylenen cümleleri tekrarlayan Tuluğhan Güneş, "Sevgili seyirciler bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Onlar gece gündüz, soğuk sıcak, kar kış demeden sizlere haber ulaştırmak için çalışıyorlar. Haber uğruna bazen mutlu oluyorlar, bazen sakat oluyorlar, bazen de şehit oluyorlar" ifadelerini kullanarak ilk haberini izleyicilere aktardı.

Ana haber bültenine Sivas Valisi Ali Kolat ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp de telefonla bağlanarak Tuluğhan Güneş'i tebrik etti.

Tuluğhan Güneş, televizyon kanalının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla annesi Yasemin Güneş ile yapılan haberi de izleyicilere aktardı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler