YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu da TRT'nin Ertuğrul Özkök'e yaptığı sürpriz
Ertuğrul Özkök'ün de rol aldığı M.A.T. dizisi reyting savaşına yenildi
Bu da TRT'nin Ertuğrul Özkök'e yaptığı sürpriz
09 Nisan 2009 / 16:56 Güncelleme: 09 Nisan 2009 / 00:00

Doğan Grubu, Tuncay Güney'den dolayı TRT'ye savaş açmıştı. Sonra Özkök'ün de rol aldığı, damadının TRT'deki dizisine destek oldu. Son sürprizi ise TRT yaptı


Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök’ün de rol aldığı, olay yeri inceleme dizisi M.A.T. dün akşam ekranlara veda etti. Doğan Grubu'nun sonsuz desteğine rağmen bir türlü reyting alamayan dizi 6 bölümde 1 kere ilk yüze, 99. sıradan girdi. Son bölümde ise dün akşam tam bir çakılma yaşadı.


TRT 1’de yayınlanan ve Ertuğrul Özkök’ün kızı Gülsüm Saatçi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini damadı Ercan Saatçi’nin yapımcılığını üstlendiği dizi reyting savaşına boyun eğerek 6'ncı bölümü 'final' olarak yayınlandı.


19 şubat’ta yayınlanan ilk bölümünde 1 reytingle toplam izleyicide ilk 100’e 99. sıradan giren M.A.T. daha sonraki 5 bölümde ise maksimum 0,9 oranında reyting aldı. Ertuğrul Özkök’ün yer aldığı 4. bölümde ise M.A.T.’ın aldığı reyting oranı ise 0,5 olmuştu.


Türkiye’nin yakın geçmişinde gerçekleşen önemli cinayetleri konu edinen dizinin 4. bölümünde Ertuğrul  Özkök de rol almış ve, Türkiye'de öldürülen Fransız aktivist Celine Paradis'in babası Patrick Paradis’i canlandırmıştı.


Tuncay Güney’i ekrana çıkarıp haklarından dile getirdiği iddialar yüzünden TRT’yi hedef alan Ertuğrul Özkök ve Doğan Grubu’nun bu diziye destek veren haberler yapması dikkat çekmiş ve tepki almıştı.


(Haber 7)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler