YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu araçta 6 kişi can verdi!
Niğde'de meydana gelen kaza tam 6 kişiye mezar oldu! 6 kişi kaza sonrası alev alan arabaların içinde yanarak öldü. Görüntüler oradan geçen bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi...
Bu araçta 6 kişi can verdi!
07 Ocak 2011 / 15:07 Güncelleme: 07 Ocak 2011 / 15:08

Niğde'de 6 kişinin feci şekilde yanarak can verdiği kazanın hemen ardından cep telefonuna bu görüntüler yansıdı.

Niğde'nin Bor ilçesi ile Zengen beldesi arasında meydana gelen kazada kafa kafaya çarpışan iki otomobil 6 kişinin mezarı oldu. Kazada ilk belirlemelere göre 7 olarak duyurulan ölü sayısının Cumhuriyet Savcısının kesin raporunda 6 olduğu, ölüler arasında ismi geçen Mehmet Atalan'ın tesadüfen otomobile binmediği anlaşıldı.

Bor Şeker Fabrikası'nda işçi olarak çalışan ve mesai bitiminde Kızılca beldesine giden Mazlum Atalan idaresindeki 51 KU 580 plakalı otomobil, karşı istikametten gelen Uğur Şenkal idaresindeki 68 DD 243 plakalı otomobille çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile her iki otomobil de bir anda alev aldı. 51 KU 580 plakalı otomobilin sürücüsü Atalan ile aynı araçta bulunan Mesut Baykan, Hüseyin Atalan, Taner Kızılboğan, Arif Akkurt ile diğer aracın sürücüsü Uğur Şenkal yanarak hayatını kaybetti. (İHA)

 

baş sağlığı
 // hande kara
tüm bor halkının ve ailerinin başı sağolsun hepsine allahtan rahmet diliyorum....
07 Ocak 2011 19:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler