YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu akşam 'Sivil Düşünce' fırtınası var
Bu akşam 'Sivil Düşünce' fırtınası var
08 Şubat 2013 17:54
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'ın hazırlayıp sunduğu Sivil Düşünce programında gündeme ilişkin çarpıcı tespitler yapılacak.

Sömürge valisi gibi konuşan Bartın Valisi Bülent Savur’un Yeni Türkiye’ye yakışmayan konuşmaları, Amatör fotoğrafçı kılıfıyla çalışırken İstanbul’da öldürülen CIA ajanı Sarai Sierra’nın hikayesi, ABD elçisinin haddini aşan konuşmaları ve gelen tepkiler Kanal A’da Alper Tan’ın moderatörlüğünü yaptığı SİVİL DÜŞÜNCE programında değerlendirilecek.

Ayrıca Ak Parti'nin yüksek yargıyı kökten değiştirmeyi hedefleyen anayasa değişikliği teklifinin de konuşulacağı programda ABD’nin Türkiye’deki darbe davalarını eleştirel bakışının sebepleri de ele alınacak.

Bu akşam saat 21:30'da Kanala A'da Sivil Düşünce var.

Programda Alper Tan, Tamer Korkmaz, Doğu Ergil, Celal Kazdağlı ve Orhan Kemal Cengiz yer alıyor.

22:11
 // Kenan Akkuş
Dengesiz Valiyi izledim, fakat sanki bu bir tiyatro gibime geldi. Vali, saadet partisini mecburi ziyareti nedeni ile, bir eziklik hissediyor, 'beni saadetçi sanmasınlar' düşüncesiyle ön almak istemiş fakat, vali kendi kendini rezil rüsva etmiştir. Saadet partili üyelerin pısırıklığını da kınıyorum. Az bişi erkek olun erkek!...
08 Şubat 2013 22:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler