YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bozdağ: Meclisin işgalini Erdoğan önledi
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, milletvekili belirleme seçiminde FETÖ'nün AK Parti'ye operasyon başlattığını ifade ederek, "Bunlarla ne kadar irtibatlı kişi varsa hepsi aday adayı oldular. Cumhurbaşkanımız buna izin vermedi" dedi.
Bozdağ: Meclisin işgalini Erdoğan önledi
10 Ekim 2016 / 12:23 Güncelleme: 10 Ekim 2016 / 12:32

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ'nün AK Parti üzerinde gerçekleştirmeye çalıştığı operasyonu anlattı. Milletvekili belirleme seçimlerinde örgütle irtibatlı kişilerin aday olduğunu ifade eden Bozdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu kişilere onay vermediğini söyledi.

İşte Bozdağ'ın o açıklamaları:

2010’DA ÖNLEM ALDIK

Bakan Bekir Bozdağ, FETÖ’ye karşı önlem almaya 2010’da başladıklarını belirtti.

Özellikle MİT hadisesinden sonra Hakan Fidan ile ilgili yasanın değiştirildiğine dikkat çeken Bakan Bozdağ, dershanelerle ilgili adımın da bu çerçevede atıldığını söyledi.  

2011’DE MECLİS'İ ELE GEÇİRECEKLERDİ

Kendisinin milletvekili belirleme komisyonunda olduğu 2011 seçimlerinde AK Parti’ye FETÖ’nün operasyon başlattığını belirten Bozdağ, “Bunlarla ne kadar irtibatlı kişi varsa hepsi aday adayı oldular. Cumhurbaşkanımız buna izin vermedi.

Hatta Bülent Bey gitti geldi ama Cumhurbaşkanımız kimseye onay vermedi. Sadece bir iki kişi, birisi Muhammed birisi İlhan İşbilen.

Hakan (Şükür) sporcu vasfıyla kondu bir yere. Birkaç kriptocu sonra çıktı, istifalara bakarsanız 10'u bile bulmadı. Başarmış olsalardı AK Parti’yi böleceklerdi. Milletvekili olacaklardı ve istifa edin denince AK Parti iktidarını düşüreceklerdi” dedi.

TÜM PARTİLERDELER

Terör örgütünün ilk operasyonu siyasi partilere yaptığını belirten Bozdağ, “2010’dan önce başkalarına CHP’ye MHP’ye operasyon var. Herkesin şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım” ifadelerini kullandı. 

bu önemlidir. sonra şaşmayalım.
 // hurtsit dilaver
Tamer korkmaz dan...' Hillary'nin Julian Assange için “Bu adamı İnsansız Hava Aracı ile vuramaz mıyız?” dediği ortaya çıkmıştı!...' aman dikkat.bu Amerikan ve NATO ile AB ve FETÖ hainleri bu işi kafaya takabilirler. hilarinin düşündüğünü burda da uygulayabilirler. meraklısı çok zaten. el oğuşturan da , takla atarak dua eden de..aman ha..

...
10 Ekim 2016 Pazartesi 16:27
cüneyt polattaki twitlerin sahiplerine..
 // hursit dilaver
Cüneyt polatı ahaberden takip edin.darbe başarılsaydı'yı anlatıyordu. tabi mümkün olduğu kadar ılımlı derlemiş.benim bildiğim ÇAR NİKOLA GİBİ,evlerine girdikleri rakiplerin o sırada evde kimi varsa katledecekleri yönünde.hısım akraba falan da bıramıyacaklardı.şu ara tayyip beye gene hırlamaya başlıyanlar da mesela,'ay ama biz sizi severdik'demelerine bakmadan sülalece katlolacaklardı.ne yani asmayıp ta besleselermiydi.sonra da İngiliz işgali,istanbulun muhasarası, hataydan şiilerin girişi....
10 Ekim 2016 Pazartesi 14:45
500.000 sayfadan sonra kesin vereceklerdir.
 // hursit dilaver
allah bu ülkeyi tayyip beyin hürmetine korudu tabi. ancak sayın bakan amerikaya giderken 500.000 sayfalık belge ile gidecekmiş.ben çok sevindim. o belgeleri gören Amerikalılar zaten, bunları okumaya gerek yok yahu, alın götürün diyeceklerinden eminim.zaten okumaya kalksalar 5 sene sürer.okuyacak adamların da parasını bizden alırlar da okuyucuların çoğu da fetöcü olacaktır.ama bakan içimizi rahatlattı. bu gün gazetede de okudum ve bu gece rahat uyuyacağım.. artık verecekler demek. ne güzel.....
10 Ekim 2016 Pazartesi 14:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler