YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bozacının şahidi şıracı... HDP'den Almanya'da ihanet oyunu...
Almanya’da bir dernek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar için ‘savaş suçu işliyorlar’ yalanıyla dava açtı. Derneğin tanığı ise PKK’ya silah taşıyan HDP’li Faysal Sarıyıldız!
Bozacının şahidi şıracı... HDP'den Almanya'da ihanet oyunu...
04 Temmuz 2016 / 08:30 Güncelleme: 04 Temmuz 2016 / 09:44

Almanya Federal Meclisi’nde geçtiğimiz haftalarda Türkiye'nin tepkisini çeken sözde Ermeni soykırımına yönelik tasarının kabul edilmesinin ardından Almanya’dan yeni tahrik dalgası geldi. 

BOZACININ ŞAHİDİ ŞIRACI!

Uluslararası Hukuk ve Demokrasi Derneği (MAF-DAD), Türkiye aleyhine “Cizre’de savaş ve insanlık suçu işlendiği” gerekçesiyle iftira dolu 200 sayfalık bir suç duyurusunda bulundu.

178 sivilin kasten hedef alınarak öldürüldüğü gibi akıl almaz ve inandırıcılıktan yoksun iddiaların tanığı da Cizre’deki teröristlere 'sivil' diye sahip çıkıp aracında PKK silahları taşıyan ve hakkında fezleke hazırlanan HDP Milletvekili Faysal Sarıyıldız.

Karlsruhe Federal Savcılığı’na hakkında suç duyurusunda bulunulan isimler şöyle: Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar. 

 

AKŞAM

İTLER ÜRECEK, ➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Devran dönecek, kervan yürüyecek ve hedefine erişecek!!!...
04 Temmuz 2016 Pazartesi 20:19
 // Kartal
Bu maaş ali yomu devletten alıyorsa yazıklar olsun oy verdiği m iktidar a...
04 Temmuz 2016 15:59
dokunlmazlıklar böyle kaldıracaksanız, bırakın kalsın.
 // hursit dilaver
siz de hala bunların dokunulmazlıklarını, ne eder de kaldırmayız diye karalar bağlayın bakalım.yarın pişman olduğunuzda beni hatırlayın.bari 1 AY İÇİNDE ÜLKEYE GELMEYEN OLURSA MALLARINI MÜSADERE EDİN VE HEMEN SATIŞA ÇIKARIN YA DA DOZERLE YIKIN.maaşlarını da kesin. tabi o maaşı kesme cesareti varsa.her şeyiniz yanlış. baştan yanlış başladınız. alın size hodri meydan dokunulmazlık. buyrun arap saçı.SONUNDA SİZİN DOKUNULMAZLIĞINIZI BUNLAR KALDIRACAK AVRUPADA.benden demesi...
04 Temmuz 2016 Pazartesi 14:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler