YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Boyu kadar siperin arkasında..."
"Boyu kadar siperin arkasında..."
04 Temmuz 2010 16:07
Çevre ve Orma Bakanı Veysel Eroğlu, bazı incelemelerde bulunmak üzere geldiği Bilecik'te gazetecilerin sorularını cevapladı. Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'taki karakol ziyaretleriyle ilgili olarak "Boyu kadar siperin arkasında durdu"dedi.

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'taki karakol ziyaretini, ''Bir kere Sayın Başbakanımız oraya aniden gitti. Hazırlıklı olarak gitmek ve boyu kadar siperin arkasında durmak... Takdiri vatandaşlara bırakıyorum'' şeklinde değerlendirdi.

Bakan Veysel Eroğlu, bazı incelemelerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Bilecik'e geldi.
Bilecik Valisi İbrahim Akpınar, AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Çevre ve Orman Bakanı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Bakan Eroğlu, Valilik anı defterini imzaladı.
Bakan Eroğlu, Vali Akpınar'dan kent hakkında brifing aldı. Vali Akpınar, Bakan Eroğlu'na Osmanlı armasının bulunduğu tabak hediye etti. 
 
KILIÇDAROĞLU'NUN KARAKOL ZİYARETLERİ
 
Bakan Eroğlu, Valilik ziyaretinin ardından bir gazetecinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'taki karakol ziyaretini nasıl değerlendirdiğini sorması üzerine, şöyle konuştu:
 ''Bunları gündeme getirmek abesle iştigal etmektir. Bir kere Sayın Başbakanımız oraya aniden gitti. Hadisenin olduğu yere gitti. Hazırlıklı olarak gitmek ve boyu kadar siperin arkasında durmak... Takdiri vatandaşlara bırakıyorum. Bu tür şeyler dikkate alınmaması gereken şeylerdir. Basınımızda bunları niye böyle değerlendiriyor anlamış değilim.''
 Bakan Eroğlu, Vali Akpınar, AK Parti Bilecik Milletvekili Poyraz ve diğer yetkililerle İl Özel İdaresi'nde basına kapalı yapılan koordinasyon toplantısına katıldı.
 Bakan Eroğlu daha sonra Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı ziyaret etti.
AA

yazıklar olsun
 // süleyman binici
işi komediye çevirdiler dünün bir avuç çapulcusunu adam yerine koyacak işlere girişiyorlar ayıptır.mübarek sanki conk bayırında ))))...
05 Temmuz 2010 02:07
Kemal Sunal........
 // Sinan
Sınırdan 100 km içeride Karakolda siperde poz!
Tam bir Kemal SUNAL bu adam yaw:)))...
04 Temmuz 2010 18:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler