YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Boydak Holding TUSKON'dan ayrıldı
Boydak Holding'in sahibi Mustafa Boydak tarafından yapılan açıklamada, "Devlet mekanizması dışında herhangi bir farklı yapılanma içinde görünmeyi kabul etmemiz mümkün değildir" denildi.
Boydak Holding TUSKON'dan ayrıldı
07 Kasım 2015 / 18:25 Güncelleme: 07 Kasım 2015 / 18:29

Boydak Holding Başkan Vekilli ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak, Gülen Hareketi'ne yakınlığıyla bilinen Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'na (TUSKON) ‘terör  örgütüne finansmak sağlamak’ iddiasıyla düzenlenen baskının ardından bir açıklama yaparak, dernekle ilişkilerini kestiğini duyurdu.

Mustafa Boydak, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “devlet mekanizması dışında herhangi bir farklı yapılanma içinde görünmeyi kabul etmemiz mümkün değildir. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişiler ismimizi herhangi bir camia cemaat v.s ile anmamalıdır” dedi

Mustafa Boydak, "Çeşitli STK'larda şirketlerimiz adına görev alan arkadaşlarımız ilgili kurumlardaki konumlarını gözden geçirmiş olup eksiklerini tamamladılar. Kamuoyunda soru işareti oluşan STK'lardan arkadaşlarımız teşekkür ederek şirketlerimizin üyeliklerini sonlandırmak yoluna gitmişlerdir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi devlet mekanizması dışında herhangi bir farklı yapılanma içinde görünmeyi kabul etmemiz mümkün değildir. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişiler ismimizi herhangi bir camia cemaat v.s ile anmamalıdır. Kurumsal ilkelerimize saygı bekliyoruz" dedi.

DEVLETİMİZİN DESTEKLERİYLE...

Açıklamasında "devletimizin ve hükümetlerin destekleriyle bugünlere geldik" diyen Boydak, "Boydak Holding ve bağlı şirketlerin tamamı devletimizin kurum ve kuruluşlarına saygıyla bağlıdır. Tüm mensuplarımız ve yöneticilerimiz grubumuzun kurumsal duruşuna saygı duymakta, var gücü ile başarıya endeksli herkes çalışmaya devam ediyor. Bundan sonra da aynı tempoda azim ve kararlılık ile yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sözlerini "Ekonomik konularda elbette söyleyeceklerimiz gördüğümüz eksiklikleri ifadelerimiz hükümetimizden özel sektör olarak taleplerimiz olacaktır" tamamlayan Boydak, Twitter'dan Boydak ile ilgili açıklamayar yapmaya devam edeceğini bildirdi.

Melikşah Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Boydak Holding CEO'su Memduh Boydak, eylül ayında Kayseri’de düzenlenen ‘paralel yapı’ operasyonunda gözalton alınmış, ardından serbest bırakılmıştı.

 // EY AKP DİNLE SECMENİNİ
BU TERÖR ÖRGÜTÜNÜN FİNANSMANLARI VE SİYONİSTLERİN PİYONLARI SAKIN BUNLARI YUTTURACAĞINIZI SANMAYIN. EY HÜKÜMET OYUNA GELME ACIRSAN ACINACAK DURUMA GELİRSİN.VATANIMIZI BİZE DAR EDENLERE DAR EDECEKSİN.YOKSA VERDİĞİM OYU HELAL ETMEM...
07 Kasım 2015 23:57
Ya ya öyledir
 // Asaf
17-25 aralık sürecinde kendilerinden öyle eminlerdi ki efeleniyorlardı. Şimdiye kadar hükümetin bitmesini beklediler. Baktılar olmadı.Yersen...
07 Kasım 2015 22:34
 // Yozgatli
Boydaklar hayatlarinin en mantikli kararini vermisler yoksa bu cemaat sevdasi onlari bitirirdi...
07 Kasım 2015 20:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler