YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Boydak Holding atanan kayyum heyeti yazılı açıklama yaptı
Boydak Holding atanan kayyum heyeti yazılı açıklama yaptı
19 Ağustos 2016 01:21
Boydak Holding'e atanan kayyum heyetinen yazılu bir açıklama geldi. Açıklamada, ''Boydak Holding, yeni kayyum heyetiyle ülkemizin gelişimine destek olmaya devam edecektir' sözlerine yer verildi

Kayseri'de kurulu Boydak Holding'e mahkeme kararı ile 5 kişilik kayyum heyeti atandı. Heyet göreve başlamak üzere bu akşam saatlerinde polis eşliğinde holdinge geldi.

Kayyum heyeti mahkemeden verilen yazıyla birlikte Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin eşliğinde Organize Sanayi Bölgesindeki Merkez Çelik içinde bulunan Boydak Holding binasına giderek, görevi devraldı.

Kayyum heyetinin yaptığı yazılı açıklamada şöyle denildi:

Kayseri Sulh Mahkemesi kararıyla kayyum ataması kararı verilmiştir. Verilen karar gereğince Boydak Holding A.Ş.’ye avukat Ramazan Aslan, bankacı Ramazan Erikli, avukat Yurdagül Kezban Kılıç Aksungur, mali müşavir Mustafa Karakaya, mali müşavir Ahmet Ziya Beşparmak kayyum olarak atandı. 

Kayyum heyeti olarak 18 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Boydak Holding ve grup şirketlerinin faaliyetleri eskiden olduğu gibi bütün iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla birlikte şirketlerimizin faaliyetleri herhangi bir kesintiye uğramadan devam edecek olup, tüm şirket çalışanları her zamanki gibi çalışmalarına devam edecektir.

Boydak Holding, yeni kayyum heyetiyle ülkemizin gelişimine destek olmaya devam edecektir.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler