YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bordo bereliler oraya indi, operasyon başladı
Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bordo bereliler, PKK'lı teröristlere yönelik operasyon başlattı. Bordo berelilerin, hakim bölgelere helikopterlerle indirildiği belirtildi.
Bordo bereliler oraya indi, operasyon başladı
27 Eylül 2016 / 16:40 Güncelleme: 27 Eylül 2016 / 16:45

Türkiye ile Kuzey Irak sınırlarında stratejik öneme sahip Yeşilova köyündeki Gerdan Tepe'de bir süre önce yol yapım çalışmalarını sürdüren araçlara PKK terör örgütü mensupları tarafından taciz ateşi açılmıştı. Bunun üzerine Gerdan Tepe'nin tamamen PKK'lılardan temizlenmesi için bordo bereliler helikopterle bölgeye taşındı.

Helikopterlerin hakim bölgelere indirdiği bordo bereli askerlerin Garden Tepe'nin güneyine doğru ilerlediği bildirildi.

Daha önce tespit edilen noktalar helikopterler tarafından ateş altına alınırken, PKK mensupları ile sıcak temasın sağlanıp sağlanmadığı hakkında ise bilgi alınamadı.

 // Dost
ALLAH yar ve yardımcınız olsun....
27 Eylül 2016 23:00
 // Erol
Allah,ım sen bu evlatlarımızı koru,yardımını esirgeme onlardan....
27 Eylül 2016 20:28
SANA EMANET ALLAHIM!
 // OSMANLI
YARABBI, BORDO BERELILERIMIZIN ISLERINI RASGETIR, ONLARI KORU VE ONLARA SAHIP CIK! BÜTÜN ASKERLERIMIZI, SADECE TÜRK ASKERIMIZ DEGIL, DIGER MÜSLÜMAN ASKERLERIMIZE DE NASIP EYLE YARABBI, PEYGAMBER EFENDIMIZIN YÜZÜ SUYU HÜRMETINE, ISLAMIN HÜRMETINE, KURANI KERIMIN HÜRMETINE, ISMI AZAM HÜRMETINE, RIDVANI EKBER HÜRMETINE, BENDEN ISTEYINKI SIZE VEREYIM DIYORSUN ALLAHIM ONUN HÜRMETINE. ALLAHIM, YARABBI KAPINDAN BIZI BOYNU BÜKÜK BOS SEVIRME...
27 Eylül 2016 Salı 18:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler