YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bombacıyı Almina çözdü!
Bombacıyı Almina çözdü!
06 Eylül 2012 08:24
1 yaşında, Gaziantep'teki saldırıda hayatını kaybetmişti Almina. Gülen gözleri ile çekilmiş bir totoğrafı gazetelerde yer almıştı. Herkesin yüreği biraz daha acımıştı Almina'yı görünce. İşte o küçük kızın o resmi teröristleri de dile getirdi. Sorguda ağl

İzmir Foça'daki askeri araca yönelik bombalı saldırının faili Yunus Ç., Şanlıurfa'da ele geçirilmişti.

Viranşehir'de uygulama yapan güvenlik güçlerine yönelik saldırı sonucu çıkan çatışmada, teröristlerden Ahmet Bal ölü, Yunus Ç. yaralı yakalanmıştı.

Polis, yaralı Yunus Ç.'yi ilginç bir şekilde konuşturdu ve Foça saldırısının ayrıntılarına ulaştı.

Yunus Ç.'nin parmak izleri Foça'daki saldırı sonrası bulunan altın bilezik kutusundan alınan parmak izleriyle ile aynı çıktı ve İzmir'den Şanlıurfa'ya giden özel bir ekip yaralı teröristi sorguya aldı.

Terör uzmanı polislerden biri tedavi gören Yunus Ç.'ye, Gaziantep'deki bombalı saldırının en küçük kurbanı 1 yaşında ki Almina Melise Akar'ı hatırlatarak, "Almina'nın ölümü o saldırıyı yapanları nasıl haklı gösterebilir?" diye sordu.

Bir süre düşünen PKK'lı terörist, iddiaya göre o an ağlamaya başlayarak saldırıyı yapan terör örgütünü eleştirdi: "Kim olursa olsun 1 yaşındaki bir çocuğun ölümüne sebep olan saldırıyı yapanlar başarıya ulaşamazlar."

Ardından da Foça saldırısının nasıl yapıldığını anlatmaya başladı. (Akşam)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler