YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bomba iddia: Kılıçdaroğlu dahil 45 kişinin kasedi var!
Fuat Avni hesabını yönettiği iddia edilen Emre Uslu, Kotilaji kullanıcısının, ‘CHP bize niye bu kadar bağlı sorusunu, CHP'’de “+18 içerikli 45 kişinin kaseti var, Kılıçdaroğlu da dahil. Kasetler Hocaefendi'nin kontrolünde” diye cevaplıyor.
Bomba iddia: Kılıçdaroğlu dahil 45 kişinin kasedi var!
18 Şubat 2015 / 08:31 Güncelleme: 18 Şubat 2015 / 08:32

Star Gazetesi'nin iddiasına göre; kaset darbesiyle Genel Başkan deviren CHP’de iplerin Paralel örgütün elinde olduğunun belgesi ortaya çıktı.

Twitter köstebeği ‘fuatavni’nin Emre Uslu olduğunu deşifre eden Star, Paralel örgüt ile CHP’nin ‘telekulak kardeşliğinin ardından, CHP’ye yönelik şantaj arşivini açıkladı.

30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi, Şubat ayında Twitter’da direct mesaj (DM) üzerinden KOTİLAJİ kullanıcısı ile konuşan ‘fuatavni’ yani Emer Uslu, ‘CHP’nin neden Paralel Yapı ile ittifak yaptığını “Kılıçdaroğlu dahil 45 isme ait +18’lik kayıtlar var” diye açıklıyor.

rs1-229.jpg

İşte bunun için bağlılar

Kotilaji adlı Twitter kullanıcısı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlunun koruması, Fuat Avni adıyla Twitter’den Direk Mesaj sistemiyle Emre Uslu ile konuştu. Takibe takılan bu konuşmada KOTİLAJİ’nın aklı CHP’nin kendilerine (paralel örgüte) neden sıkı sıkıya bağlı olduğu sorusuna takılıyor. Bunu Emre Uslu’ya ‘Abi bu CHP niye bu kadar bize bağlı onu anlayamadım bir türlü’ diye yönelten KOTİLAJİ’ye Emre Uslu ise şok bir cevap veriyor.

Uslu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu dahil 45  CHP’li ismin +18’lik kasetlerinin ellerinde olduğunu savunuyor.  KOTİLAJİ’yi bilgilendiren Emre Uslu, CHP’de dengeleri değiştiren bu kasetlerin Fethullah Gülen’in Paralel Yapı’ya bağlı bilişim uzmanları tarafından saklanma yöntemini de internet üzerinden olduğunu belirterek, “Hocanın bilgisayarcıları sakladı internet üstünde” bilgisini veriyor.

Umut Oran ile Hamzaçebi incelemeye alındı 

İstanbul Başsavcılığı, Paralel Yapı soruşturmasında ‘Fuatavni’ hesabını mercek altına aldı. Daha önce bu kapsamda süren soruşturma genişletilerek CHP’lilerin Paralel Yapı ile bağlantılarına uzandı.

Star’ın haberini ihbar kabul eden savcılık, inceleme başlattı. Elde edilen deliller bir fezleke haline getirilerek TBMM’ye sunulacak.

CHP Milletvekili Umut Oran ve CHP grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi’nin twitter üzerinden paralel örgüt adına çalışan Fuatavni mahlaslı Emre Uslu ile yaptıkları tüm görüşmeleri uzmanlar inceleyecek.

Hakkında “Fetullah Gülen terör örgütü üyesi” iddiasıyla soruşturma başlatılan Uslu’nun ifadesinin alınması beklenirken, CHP’liler hakkında ise Meclis devreye girecek.

Oran ve Hamzaçebi’nin dokunulmazlıklarının kaldırılması halinde haklarında “darbe teşebbüsüyle hareket eden terör örgütüne yardım” soruşturması kapsamında işlem yapabilmesi gündeme gelebilecek.

rs2-058.jpg

İşte dehşete düşüren o görüşmeler

16.02.2014    SAAT: 16.12

KOTİLAJİ:  Geldim abi

FUATAVNİ F: Hoş geldin ne yaptınız

KOTİLAJİ:  Abi otelde yer ayarladık arkadaşlar inince alacaklar havalimanından

FUATAVNİ F: Adam Kılıçdaroğlu’nun oğlu, Hoca bizzat emir verdi, masraftan kaçmayın dedi. Güvenlik üst seviyede olsun.

KOTİLAJİ:  Tamam abi bi çocuğu koruyamayacaksak bırakırım zaten bu işi

FUATAVNİ F: Sıkıntı yok, Hoca İsrail ile konuştu, ABD’nin seni vereceğini hissettiğin an atla gel demiş

KOTİLAJİ:  Aynen abi bizi tutacak adamlar çok sıkıntı yapmıyorum, bizim oradaki özelcilerle konuştum, yakalama kararı veren savcının da hesabına bakacağız

rs3-020.jpg

FUATAVNİ F: ABD onu satmaz, satacak olsalar niye o kadar para versinler

Kılıçdaroğlu dahil 45 kişinin kasedi var

FUATAVNİ: Hocanın bilgisayar ekibini gördün mü, dünyanın en iyileri bizi burda bulmaları imkansız

KOTİLAJİ:  Aynen abi bize sıkıntı yok ya rahatız, şu Tayyip’i de kaldırsak, offf

FUATAVNİ: Merak etme halledeceğiz

KOTİLAJİ:  Abi bu CHP niye bu kadar bize bağlı onu anlayamadım  bir türlü

FUATAVNİ: Kasetleri var

KOTİLAJİ:  Ne kaseti abi

FUATAVNİ: +18 içerikli, CHP’de 45 kişinin var, Kemal Kılıçdaroğlu da dahil

KOTİLAJİ: Nerede duruyor abi

FUATAVNİ: Hocanın bilgisayarcıları sakladı internet üstünde

KOTİLAJİ: Anladım abi

FUATAVNİ: Hoca büyük ihtimalle ya Kanada’ya geçecek ya İsrail’e ama bir Türkiye’ye uğrayacak

KOTİLAJİ: İyi abi ben de görüşmek isterim

FUATAVNİ: Görüşürsün hesabı sil sen

KOTİLAJİ:  Tamamdır abi siliyorum

 

STAR GAZETESİ

Sapık röntgenci.!!!
 // Abdullah
Ulan din adamı mısın sapık bir röntgenci misin nesin kimsin ulan sen.? milyonlarca müslümanı iğfal etmenin karşılığı cezasız mı kalacak zannediyorsun? Önce bu dünyada görmelisin sonra da mahşer meydanında milyarlarca insanın gözü önünde rezil olacaksın olmalısın.!!!...
18 Şubat 2015 Çarşamba 19:20
bunlar
 // yazık
bunlar çok ayıp şeyler adı cemaat olan bir yapının neleri kullandığını görünce insan kıyametin sonumu geldi der...
18 Şubat 2015 Çarşamba 11:31
chp bitecek işaret fişekleri...
 // atiker
gelmeye başladı haluk koçunda ellerinde seks kasedi varmış paralel yapı chp,mhp,sp,bbp,hdpyi muhalefetin bir çoğunu kasetler ve belgelerle esir almış tepe tepe kullanıyor hala inanmak istemeyenlerin imanından ve vatan sevgisinden bahsedilemez evet bunlar gerçek ama muhalefetin bu kadar iğrenç işlerle meşgul siyanist bir yapıyla hareket edip ülkeyi ele geçirmesi dahada iğrenç adamlar yağma düzenini geri getirmek için her türlü pisliği yapmaya hazırlar inşallah 7 haziran sonları olur....
18 Şubat 2015 Çarşamba 09:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler