YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bolu Tüneli 5 kişiye mezar oldu: VİDEO
Bolu Tüneli 5 kişiye mezar oldu: VİDEO
21 Temmuz 2009 13:57
Bolu Dağı tünel çıkışında can pazarı

Asfaltlama çalışması yüzünden ulaşımın tek şeritten sağlandığı Bolu Dağı tünel çıkışında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi olay yerinde, 1 kişi ise kaldırıldığı hastanede öldü


Edinilen bilgiye göre, sürücüsü henüz belirlenemeyen ve İstanbul yönüne gitmekte olan 34 YG 042 plakalı otomobil, asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşımın tek şeritten sağlandığı  Bolu Dağı tünel çıkışı 1. viyadükte karşı yönden gelen 50 ER 590 plakalı tır ile çarpıştı.


Kazada, otomobilde bulunan 4 kişi olay yerinde öldü, ağır yaralanan 1 kişi ise Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan yaralı da hayata veda etti.


Kazada, otomobil sürücüsü Binali Recber ile Mehmet Recber'in kimliği belirlendi. Diğer 3 kişinin ise üzerlerinde belge bulunmaması nedeniyle kimlikleri saptanamadı.


Ölenlerin kimliklerinin tespit edilmesine çalışıldığı kaydedilirken, kazaya karışan tır şoförünün gözaltına alındığı bildirildi.


Tır sürücüsü Bayram Altun ve yine kazaya karıştığı ifade edilen 41 EF 474 plakalı kamyon sürücüsü Mustafa Çubuk'un göz altına alındığı bildirildi.


BOLU DAĞI TÜNELİ'NDE CAN PAZARI


GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler