YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bolu Dağı Tüneli trafiğe kapanıyor
Bolu Dağı Tüneli trafiğe kapanıyor
26 Mayıs 2010 11:41
Bolu Dağı Tüneli Ankara-İstanbul yönü bugün kısmen trafiğe kapanacak. İstanbul-Ankara yönü Düzce-Kaynaşlı gişelerinden Bolu Dağı'na verilecek.

Tem otoyolunun Bolu Dağı Tüneli bugün kısmen ulaşıma kapanacak.

Alınan bilgiye göre, Tem otoyolunun Bolu Dağı Tüneli Ankara-İstanbul yönü, tünel içerisindeki bakım, onarım ve test çalışmaları nedeniyle bugün 17:00 ile 24:00 saatleri arasında ulaşıma kapanacak.

Tünelin İstanbul-Ankara istikameti ise 27 Mayıs 2010 tarihinde 07:00 ile 24:00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak. Tünelin tamamı ise 28 Mayıs 2010 tarihinde 24:00 ile 07:00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak.

Tünelinin ulaşıma kapanmasıyla birlikte, ulaşım Ankara-İstanbul yönünde Abant gişelerinden D-100 karayoluna yönlendirilecek, İstanbul-Ankara yönü ise Düzce-Kaynaşlı gişelerinden Bolu Dağı'na verilecek.

Karayolları yetkilileri, Bolu Dağı Tüneli'nde bakım, onarım ve test çalışmalarının son aşamaya geldiğini ifade ederek, yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından, tünelin müteahhit firma tarafından tamamen karayollarına devredileceğini söyledi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler