YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bolu Dağı Tüneli kapatılıyor
Tem otoyolunun Bolu Dağı Tüneli'nin Ankara-İstanbul yönü yarın kısmen, Salı günü ise tamamen ulaşıma kapatılacağı bildirildi.
Bolu Dağı Tüneli kapatılıyor
16 Mayıs 2010 / 18:39 Güncelleme: 16 Mayıs 2010 / 18:46

Elde edinilen bilgiye göre, Tem otoyolunun Bolu Dağı Tüneli'nin Ankara-İstanbul istikameti yarın sabah 07:00 ile 24:00 saatleri arasında, tünel içerisinde yapılan bakım, onarım ve test çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatılacak.

Karayolları yetkilileri, tünel içerisinde yapılan test çalışmaları nedeniyle tünelin kısmen ulaşıma kapanacağını ifade ederek, ''Tünelin Ankara-istanbul yönü Pazartesi günü ulaşıma kapanacak. Salı günü ise ulaşım tamamen kapanacak ve Çarşamba günü sabah 04:00 sıralarında tünel ulaşıma tekrar açılacak. Tünelin ulaşıma kapanmasıyla birlikte sürücüler işaret levhaları ile yönlendirilecek ve belirtilen güzergahlardan yollarına devam edecekler'' dediler.

Ulaşımın Abant gişeleri ile D-100 karayolunun Bolu Dağı kesiminden sağlanacağı öğrenildi.


-18 MAYIS'TA DA ÇALIŞMA VAR-


Öte yandan 18 Mayıs 2010 tarihinde Bolu Dağı Tüneli'nin her 2 şeridi ulaşıma kapanacak. Tünel, 19 Mayıs 2010 tarihinde sabah 04:00'de ulaşıma açılacak. Ulaşıma kapanacak olan tünel nedeniyle, ulaşım bu tarihler arasında, Kaynaşlı gişelerinden Bolu Dağı'na ve Abant gişelerinden Bolu Dağı'na verilecek. Yapılan çalışmaların tamamlanmasından sonra ulaşım normal olarak Bolu Dağı Tüneli'nden sağlanacak. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler