YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Boğaya karate yapan Bursalı: Bir an benden korktu ama
Bursa'da kaçan boğayı yakalamaya çalışırken karate yapan Yavuz Arslan "Boğa bir an benden korktu ama sonra beni ezip geçti" dedi.
Boğaya karate yapan Bursalı: Bir an benden korktu ama
13 Eylül 2016 / 13:20 Güncelleme: 13 Eylül 2016 / 13:58

Bursa'da bayramın birinci günü kaçan boğayı yakalamak için her türlü taktiği deneyen Yavuz Arslan, son çare olarak boğaya karate yapınca sosyal medyada günün konusu haline geldi.

"BİR AN BENDEN KORKTU AMA SONRA BENİ EZİP GEÇTİ"

Yaşanan olay sonrası telefonları susmayan Arslan, o anları şöyle anlattı:

"Her ne konuda olursa olsun hep mahallelimin yardımına koşmaya çalıştım. Boğa kaçınca kendi kestiğim boğayı bırakarak onun peşinden koştum. Kement attım olmadı, ip gerdik olmadı, ben de son çare olarak boğayla göz göze geldiğim anda karate yapmaya başladım. Etkili oldu. Boğa bir an benden korktu. Ama sonra beni ezip geçti.

Yaralandım ama peşinden koşmayı bırakmadım. Sonunda belediyenin kurban timi gelerek sakinleştirici iğne yaptı ve o şekilde yakaladık"

İŞTE O ANLAR:

"YÜZME HARİCİNDE HER TÜRLÜ SPORLA İLGİLENDİM"

Seneye Kurban Bayramı'nda belediyeden boğa timi için teklif gelirse değerlendirebileceğini ifade eden Arslan, "Telefonlarım susmadı. Yüzme haricinde her türlü sporla ilgilendim. Karate, judo her şeyi biliyorum ama yüzemiyorum. Onu da denedim boğuluyordum, yüzme işini bıraktım" dedi.

"İltifâtınız sözünüzde zâhirdir"
 // Rasim DUMAN
Muhterem Ömer bey kardeşim, icâbeden "açıklamayı" siz gayet güzel yapmışsınıız zâten. Teveccühünüz için çok teşekkür ediyorum. Aklımın, bilgimin, tecrübemin yetmediği hususlarda "kalem oynatmamaya" dikkat ve itinâ gösteriyorum. Selâm ve dua ile....
13 Eylül 2016 Salı 19:50
 // Ömer
kanaatimce boğa gördüğü ahmaklik karşısında Kısa süreli Şok geçirdi. Ve ahmak katili olmamak için yapması gerekeni yaptı helal olsun. Rasim beyden konu ile ilgili açıklama lütfe....
13 Eylül 2016 18:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler