YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bodrum'da gözaltına alınan Nazlı Ilıcak Asayiş Şube'ye götürüldü
Yapılan aramaların ardından Bodrum'da gözaltına alınan Nazlı Ilıcak, önce sağlık kontrolünden geçti ardından Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü
Bodrum'da gözaltına alınan Nazlı Ilıcak Asayiş Şube'ye götürüldü
26 Temmuz 2016 / 19:39 Güncelleme: 26 Temmuz 2016 / 19:42

Bodrum'da sabah saatlerinde gözaltına alınan Nazlı Ilıcak, soruşturmanın yürütüldüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. Nazlı Ilıcak binaya girerken “Ben bodrum'da teslim oldum. Kaçtı diyenlere üzülüyorum. Ben vatanımı terk etmem" dedi.

Hakkında 41 gazeteciyle birlikte yakalama çıkarılan Ayşe Nazlı Ilıcak, sabah saatlerinde Bodrum'da gözaltına alınmıştı.

ÖNCE HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Bodrum'da işlemleri tamamlandıktan sonra uçakla İstanbul Atatürk Havalimanına getirilen Ayşe Nazlı Ilıcak, İstanbul polisi tarafından uçakta teslim alındıktan sonra önce sağlık kontrolü için Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesine götürüldü.

"KAÇMADIM"

Burada yapılan sağlık kontrolünün ardından Ayşe Nazlı Ilıcak, İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Gayrettepe yerleşkesinde bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. Geniş güvenlik önlemleri alınarak binaya sokulan Ayşe Nazlı Ilıcak “Ben Bodrum'da teslim oldum. Kaçtı diyenlere çok üzülüyorum. Ben vatanımdan ayrılmam" dedi.

ADLİYEYE GÖNDERİLECEK

Ayşe Nazlı Ilıcak daha sonra merdivenlerden çıkarak Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine çıkarıldı. Yetkililer gözaltına alınan diğer gazetecilerle birlikte Ayşe Nazlı Ilıcak'ın savcılıktan gelecek talimata göre önümüzdeki günlerde adliyeye gönderileceğini söylediler.

adfasdf-001.jpg

Cadııı.
 // Abdullah
Leeen; cadı avı doğruymuş galiba :))...
26 Temmuz 2016 Salı 20:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler