YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bodrum Belediyesi'nde operasyon
Bu sabah saatlerinde Bodrum Belediyesine ''rüşvet'' operasyonu düzenlendi. Polis, çok sayıda evraka el koydu.
Bodrum Belediyesi'nde operasyon
27 Haziran 2011 / 11:33 Güncelleme: 27 Haziran 2011 / 12:32

Bodrum Belediyesine ''rüşvet'' operasyonu düzenleyen polis, çok sayıda evraka el koydu. Belediyedeki incelemeler sürüyor.

Muğla ve Bodrum emniyet müdürlükleri ekipleri, sabah saatlerinde, Bodrum Belediyesine operasyon düzenledi. Operasyonda çok sayıda evraka el konuldu. Ekipler, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde de çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan, incelemeye alınan evrakların Bodrum Adliyesine götürüleceği öğrenildi.
 Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, olayı yeni duyduğunu ifade ederek ''Ekipler belediyemizin almış olduğu bazı meclis kararlarını istedi. Şu anda bu kararlar belediyede inceleniyor. Önemli bir şeyin olduğunu zannetmiyorum'' diye konuştu.

Başkan Kocadon, belediyeye düzenlenen operasyonla ilgili olarak ''Belediyenin işleri devam ediyor. Bazı evrakları istediler onları alıp gidecekler. Herkes rahat olsun'' dedi.

Kocadon, Bodrum Belediyesine girişinde gazetecilere yaptığı açıklamada, belediyenin işlerinin aksamadan devam ettiğini söyledi.

Vatandaşların belediyeye rahatlıkla girip çıktığını belirten Kocadon, ''Belediyenin işleri devam ediyor. Bazı evrakları istediler onları alıp gidecekler. Herkes rahat olsun. Memur arkadaşlar gelmişler bazı evrakları ve meclis kararlarını istiyorlar. Encümen kararlarını istiyorlar. Vatandaşlar geliyor, memurlarımız görevlerinin başında. Operasyon diye bir şey yok'' dedi.

TARTIŞMA ÇIKTI

Öte yandan, belediye güvenlik görevlileri de belediye çevresinde tedbir alarak basın mensuplarının belediye binasına girişine izin vermediği için belediyenin güvenlik görevlileri ile basın mensupları arasında belediye başkanının açıklama yaptığı sırada tartışma yaşandı. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler