YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BM'den bir küstah çağrı daha! Sınırlarınızı açım
BM'den bir küstah çağrı daha! Sınırlarınızı açım
09 Şubat 2016 15:30
BM Mülteciler Yüksek Komiserliği, Suriye ordusu ve Rusya'nın hava bombardımanından kaçan Halep'teki sivil vatandaşlar için Türkiye'ye çağrıda buludu.

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği, Türkiye'ye uluslararası yükümlülükler çerçevesinde Suriyeli sığınmacılara sınırı açma çağrısı yaptı.

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği, Türkiye'nin büyük bir mülteci akınından duyduğu endişenin anlaşılır olduğunu da belirtti.

Bu nedenle uluslararası toplumun da bu yükü omuzlamasında Türkiye'ye yardımcı olması gerektiği vurgulandı. 

BM Halep'teki muhaliflerin Suriye ordusu tarafından tamamen kuşatıması halinde yeni bir göç dalgası yaşanabileceği uyarısında da bulundu. 

BM böyle bir durumda yüzbinlerce kişiye gıda ve ilaç gibi temel ihtiyaç maddelerinin de ulaştırılamayacağı uyarısında bulundu.

................ ................
 // murtaza
BM, nin hükmü artık türkiyede geçmiyor, her türk asker doğar, okadar....
09 Şubat 2016 21:32
Anlaşma böyle
 // Ali
Neden küstah oluyo dostum. Türkiyenin hükumeti anlaşma yapmadımı belli bir miktar para ve vizelerin kaldırılması karşılığında taahhüt etmedimi göçmenlere bakacaz diye. Avrupayla vizeler 2016 da kalkacak diye çarşaf çarşaf manşet atarken iyiydi....
09 Şubat 2016 17:00
bu bir toplu müslüman katliamıdır..
 // atiker
birleşmiş milletlerde bu kirli oparasyona dahildir ve suç ortağıdır açık acık abd batı ülkeleri ingiliz fransız alman ve digerleride bu ortaklığa dahil taşaron ve sahada katlimamı gerçekleştirmek için görevlendirilenler rusya ve iran bu kirli savaş bitmez eğer türkiyeyide dahil edebilirseler sıraya hangi sünni devlet alınacak bakacağız küresel para baronları düymeye basmış hedef sünnilerin olmadığı bir müslüman dünya ve başsız yani türkiyesiz ateş bizide içine alacak bu durumdan kaçış zor....
09 Şubat 2016 Salı 14:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler