YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Biz bu oyunlara gelmeyiz...
Biz bu oyunlara gelmeyiz...
25 Şubat 2012 18:59
AK Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, ''Bizi bir cemaatle, bir grupla kavgalı göstermeye çalışıyorlar, biz bu oyunlara gelmeyiz'' dedi.

Aydın, Adıyaman Belediyesi konferans salonunda düzenlenen AK Parti Merkez İlçe Kongresi'nde, AK Parti'nin, bugünlere kolay gelmediğini belirterek, birçok zorlukla mücadele edildiğini söyledi.

Bugün, AK Parti ile birilerinin arasının açılmaya çalışıldığını ifade eden Aydın, şöyle devam etti:

''Bizi bir cemaatle, bir grupla kavgalı göstermeye çalışıyorlar, biz bu oyunlara gelmeyiz. AK Parti'nin arasına fitne sokmaya çalışıyorlar. AK Parti ile birilerinin arasını açmaya çalışıyorlar. AK Parti'yi kendi içinde gruplaştırmaya çalışıyorlar. AK Parti'nin kendi enerjisini içerisinde harcamaya ve tüketmeye çalışıyorlar. Bir cemaatle bir grupla kavgalı göstermeye çalışıyorlar. Hiç kusura bakmasınlar biz bu oyuna gelmeyiz. Biz milletin tümü ile bu yola çıktık. Millet bize duasını ve desteğini devam ettirdiği müddetçe millet adına yine iyi işler yapmaya devam edeceğiz. Biz bu oyunlara gelmeyeceğiz. Uyanık olacağız. Uyanık olmak zorundayız.''

Aydın, eğitimle ilgili olarak yapılan ''4 4 4'' sisteminin dört dörtlük bir çalışma olduğunu belirtti.

Daha önce bu eğitim sisteminde öğrencilerin ihmal edildiğini dile getiren Aydın, ''Sırf imam hatiplilerin önü kapansın diye diğer meslek liselerinde okuyan öğrencilerin tamamı ihmal edildi. Bakın organize sanayi bölgelerine gidiyorsunuz meslek lisesi mezunu eleman bulamıyorsunuz. Çünkü o 28 Şubat süreci meslek liselerini öyle bir hale getirdi ki, Türkiye artık ara eleman bulmakta sıkıntı çekiyor. Ara eleman sıkıntımız had safhada'' diye konuştu. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler