YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Birisi kadın 10 terörist etkisiz hale getirildi
Birisi kadın 10 terörist etkisiz hale getirildi
Birisi kadın 10 terörist etkisiz hale getirildi
13 Mart 2008 / 18:26 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak ili Bestler-Dereler bölgesinde dün teröristlerle sıcak temas sağlandığını ve çıkan çatışmada 10 teröristin öldürüldüğü açıkladı. Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak ili Bestler-Dereler bölgesinde dün teröristlerle sıcak temas sağlandığını ve çıkan çatışmada 10 teröristin öldürüldüğü açıkladı. tsk.mil.tr'den yapılan açıklama şöyle:


"Şırnak ili Bestler-Dereler bölgesinde üç gün önce PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne karşı başlatılan operasyonda, 12 Mart 2008 tarihinde teröristlerle sıcak temas sağlanmış ve aralıklarla devam eden çatışmalar sonucunda, bugün itibarıyla birisi kadın olmak üzere 10 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Teröristlerle birlikte önemli miktarda tuzaklanmış el bombası, patlayıcı madde, yiyecek, giyecek ve çeşitli yaşam malzemeleri ele geçirilmiştir.


Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak maksadıyla; bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlara, her türlü iklim ve arazi şartlarında kararlılıkla devam edilmektedir."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler