YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Birand'ın son sözleri ne oldu?
Eşi Cemre Birand: ''Rutin bir şey diye girdi (hastaneye). Pankreas kanserinden ölmedi. Hayat boyu korktuğu kalp kirizinden öldü. Yani bu da belki daha iyi oldu kimbilir'' dedi.
Birand'ın son sözleri ne oldu?
18 Ocak 2013 / 16:03 Güncelleme: 18 Ocak 2013 / 16:09

 

Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand oğlu Umur, gelini Caterina ve torunu Umberto ile birlikte, Beykoz'daki evlerinin önünde gazetecilere açıklamada bulundular.
 
Basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Cemre Birand, ''Mehmet Ali büyük bir şovmendi. Bu da herhalde onun için görebileceği en güzel şovlardan birisi oldu. Hepiniz ona büyük bir şevk verdiniz. Eminim o da sizlere verdi. Destek oldunuz her şeklinde o da bizleri çok çok sevdi. Hepinize candan teşekkür ediyoruz. Yarın da gelirseniz merasimimize çok memnun oluruz. Çok teşekkür ederiz'' dedi. 
 
Bir gazetecinin ''Hastaneye gitmeden önce nasıldı neler konuştunuz'' sorusuna Cemre Birand, ''Rutin bir şey diye girdi. Pankreas kanserinden ölmedi. Hayat boyu korktuğu kalp krizinden öldü. Yani bu da belki daha iyi oldu kimbilir'' yanıtını verdi. 
 
''Size söylediği son şey neydi'' sorusuna ise oğlu Umur Birand, ''Niye geliyorsunuz hastaneye  İşiniz, gücünüz yok mu, ne işiniz var'' derken, eşi Cemre Birand da ''Ondan bir evvel de akşama balık hazırla oldu bu kadar rutin bir günümüzdü'' dedi.
 
Umur Birand ayrıca, babasını hayatta tutanın torunu olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
 
''Babam pankreas kanseri olduğundan beri onu hayatta tutan torunuydu. Gerçekten hayatta tutan torunuydu. Bütün yapmış olduğu herşeyi onun için yaptı. Kitabı olsun. Ve de tabii ki inşallah Can Dündar'la birlikte yapacağımız kendi belgeseli hepsi oğlum Umberto içindi. Babamın yerini hiçbir şey dolduramayacak, hiç kimse de dolduramayacak.''
 
 
 
AA
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler