YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir Yılmaz Özdil vakası daha!
Soma'da 301 işçimizi kaybettiğimiz maden faciası sonrası Posta gazetesi yazarı Yazgülü Aldoğan'dan skandal bir tweet geldi. Aldoğan'ın Twitter'da paylaştığı 'Onlar ne şehir ne gazikar yoluna gitti niyazi' sözlerine tepki büyüyor.
Bir Yılmaz Özdil vakası daha!
18 Mayıs 2014 / 14:57 Güncelleme: 18 Mayıs 2014 / 15:04

Aldoğan tweet'inde şehit olan madencilerle adeta dalga geçti. Aldoğan attığı mesajda "Pazar sabahı günümüz aydın olamıyor: şimdi de bir şehit lafı icat ettiler ki isyan edilmesin.Onlar ne şehit ne gaziKar yoluna gitti niyazi" dedi.

Yazgülü Aldoğan, 'Ve Güneşi Göremedi Şafak' isimli kitabıyla ilgili verdiği bir röportajda "Erkeğin aldatmasının önüne geçemeyeceğinize göre içinde duygu yoksa görmemezlikten gelin!" açıklamasını da yapmış ve büyük tepki toplamıştı.

Buna benzer bir nefret söylemini de bir süre önce, Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil de dile getirmiş ve oldukça tepki görmüştü.

Özdil, CHP'ye yakınlığıyla bilinen Halk TV programında ölen Somalı maden işçilerimiz için, "AK Partili oldukları için, ölümleri müstahaktır bile denilebilir"

tw-054.jpg

12:50
 // EL ELDEN ÜSTÜNDÜR
Şunun sıfatına bakın hele. Benim sol elim, bu karıdan daha güzel....
19 Mayıs 2014 12:50
12:32
 // UTANMAZ KARI
Bu sitenin formatı uygun olsaydı, daha değişik şeyler yazacaktım... Bu cadaloz fosil kalıntısı, Gezi'de polisle çatışırken o kadar insan ölseydi aynı lafları söylermiydi? Şehit olmak için illa, insanın insanı öldürmesi mi gerekiyor. Sokağa dökülün ölün, size şehit diyelim mi demek istiyor? Kafaya bak! Ey Ege! Ey Marmara ve Trakya! Görün bu hainleri! Yıllarca kendilerini gizlemek için, düşman olarak sizlere hep kürtleri ve inanan mütedeyyin insanları gösterdiler. Gerçek düşmanınızı görün artık....
19 Mayıs 2014 12:32
12:09
 // AL GÜLÜM VER GÜLÜM
İsme bak! Bir de tipe bak! Ne isminde, ne de yüzünde meymenet var. Erkek memleketinde karı diye bedava verseler tamah etmem buna. Ama kıtlıkta gideri olabilir. O zaman da, kuduz aşısı olmam lazım. İyyğğğ yok la... Bunu alıp, maden ocaklarında kırbaçlaya kırbaçlaya çalıştıracan. Belki kırbacın etkisiyle beynine kan gider de, insan gibi olur. Olur da olur... Denemekte fayda var....
19 Mayıs 2014 12:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler