YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binali Yıldırım'ın bacanağı teslim oldu
Binali Yıldırım'ın bacanağı teslim oldu
10 Ocak 2014 15:25
İzmir Liman Soruşturması kapsamında salı gününden beri aranan Binali Yıldırım'ın bacanağı Cemalettin Haberdar teslim oldu.

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın, İzmir Liman Soruşturması kapsamında salı gününden beri aranan Bacanağı Cemalettin Haberdar, avukatıyla birlikte İzmir Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü'ne saat 11.15'de giderek teslim oldu.

Haberdar'ın ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevkedileceği bildirildi.
Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İzmir'deki operasyon kapsamında arandığı iddia edilen bacanağının teslim olduğuna dair bilgisinin olmadığını söyledi.

Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştirdiği Beydağ ilçesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yıldırım, "Bacanağınız teslim olmuş, değerlendirmeniz olacak mı?" şeklindeki soru üzerine, "Ne yapalım, yapacak bir şey yok. Yok, değerlendirme yapmıştık. Bilmiyorum, haberim yok" yanıtını verdi.

Binali Yıldırım
 // Şahin Sevim
Eski Bakan bakandan siyasetçi kişiliğinden öte adam gibi adamdır.bir asırdır yapılmayan yolları demiryollarını köprüleri ailesinden uykusundan feda edip dur durak bilmeden bu ülke için yeniden inşa etmiştir.İzmir halkı için bu adam en büyük nimettir....
10 Ocak 2014 Cuma 13:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler