YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binali Yıldırım ilk konuşmasına fıkrayla başladı
AK Parti'nin yeni genel başkan adayı olan Binali Yıldırım, ilk konuşmasına fıkra anlatarak başladı.
Binali Yıldırım ilk konuşmasına fıkrayla başladı
19 Mayıs 2016 / 14:12 Güncelleme: 19 Mayıs 2016 / 14:20

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik’in yeni Başbakan ve partinin yeni Genel Başkan adayını açıklamasının ardından kürsüye çıkan Binali Yıldırım konuşmasına Temel fıkrasıyla başladı.

Yıldırım fıkrada "Temel konuşmaya yapmaya hazırlanıyormuş. Kürsüye çıkmış bakmış konuşmasını unutmuş. Benim ki gibi…" ifadelerini kullanarak salondaki herkesi güldürdü.

"BİR BEN BİR ALLAH BİLİYOR"

Temel birgün konuşma yapacak kürsüye çıkmış ve şöyle demiş: Buraya çıkmadan önce ne söyleyeceğimi bir bir de Allah biliyordu ancak şuanda sadece Allah biiyor diyerek tüm salonda gülüşmelere neden oldu.

Bayrak yarisinda sahislar sorulmaz
 // patates
Beyer Türkiye yi yönetemk sahis isi degildir , kimsenin cabasi bosa gitmez ALLAH Kati da bizim icin önemli plan budur Hermes mükafatini alir, kaldiki TR yönetmek zaman ve mekan icerisinde degisa bilir bu insanlar kendilerini bize adamislardir fitneye Gerke yok ALLAH hepinden razi olsun. Artik bu konuyu sorgulamak fitneden baska birsey cikartmaz, ve fitne cikartan ancak düsmandir Sextant usaklik yapar...
19 Mayıs 2016 Perşembe 15:39
 // Mustafa Avcı
Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na çok büyük haksızlık yapıldı! 7 haziran ve
1 kasım seçimlerinin cefasını Davutoğlu çekti, sefasını sürmek başkasına düştü! Şimdi Binali Yıldırım'ın önünde
üç yıl seçimsiz dönem var. Halbuki Davutoğlu ilk başbakan olduğunda 7 haziran seçimlerine on aydan daha az birsüre vardı..!...
19 Mayıs 2016 15:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler