YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Biletler Somali için...
Trabzonsporlu taraftarlar iptal olan Athletic Bilbao maçı hasılatının adresini "Afrika" olarak gösterdi.
Biletler Somali için...
27 Ağustos 2011 / 08:08 Güncelleme: 27 Ağustos 2011 / 08:10

Bordo-Mavililer 3 milyon liranın kıtlık çeken Somal i'ye aktarılmasını ve orada Trabzonspor mahallesi yapılmasını istiyor.

Şampiyonlar Ligi'ne alınması nedeniyle Athletic Bilbao ile yapacağı UEFA Avrupa Ligi PlayOff karşılaşması iptal olan Trabzonspor'da gözler elde edilen 3 milyon lira hasılatta. Bordo-Mavili yönetim ya iade ya da önemli bir takımla Türk Telekom Arena'da bir hazırlık maçı yaparak, biletlerin zayi olmamasını planlıyor. Sanal ortamda ise taraftarlar, biletlerini hatıra olarak saklayacaklarını ifade ederken yeni bir düşünce ortaya attı.

"Bize her yer Trabzon" sloganı ile özdeşleşen Trabzonspor taraftarları, Athletic Bilbao karşılaşmasında elde edilen hasılatın açlıkla boğuşan Somali'ye gönderilmesini istiyor. Bordo-Mavililer bu vesileyle Afrika ülkesinde Trabzonspor ma hallesi yapılmasını da arzuluyor.

Yönetime iletecekler

Taraftarlar, birçok il ve ilçede bulunan Trabzons porlular Derneği aracılığıyla taleplerini Trabzonsporlu yönetime iletmeye hazırlanıyor. Bugün yapılacak toplantı sonucunda taraftar temsilcileri, açlıkla boğuşan Somali'ye yardım taleplerini yönetime iletecek. Bordo -Mavili yönetimin de olumlu yanıt vermesi halinde hasılat Somali'ye gönderilecek ve yaralar bir nebze de olsa sarılmış olacak.

İsteyen iade edebilir

Trabzonspor iptal edilen Athletic maçı biletleri için taraftarın iade yapabileceğini belirtti. Yapılan açıklamada "Taraftarımızın çoğunluğu sanal ortamda biletlerin iade edilmemesi yönünde fikirlerini seslendirmektedir. Ancak tüketici haklarına gösterilmesi gereken saygı adına gereken tedbirleri de almış durumdayız" denildi. (Bugün)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler