YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bild'den küstah başlık
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Köln ziyareti öncesinde Alman basınında Türkiye karşıtı haberler sürüyor.
Bild'den küstah başlık
24 Mayıs 2014 / 16:13 Güncelleme: 24 Mayıs 2014 / 16:15

Almanya’nın en çok satan gazetesi Bild, bugün internet sayfasında Başbakan Erdoğan’a hitaben açık mektup yayımlayarak, Türkçe “Hoş gelmediniz, burada istenmiyorsunuz” başlığını attı.

Bild gazetesi, internet sayfasında Almancanın yanı sıra Türkçe olarak yayımladığı mektupta, çeşitli iddialar ortaya atıp suçlamalarda bulundu.

Başbakan Erdoğan’ın daha önceki Almanya ziyaretlerinde Türk vatandaşlarına hitaben söylediği "Dilinizle, bayrağınızla, kültürünüzle gurur duyun", "Asimilasyon insanlık suçudur" ifadelerine tepki gösteren Bild, açık mektubunda şu ifadeleri kullandı:

“Almanya özgür bir ülkedir, burada herkes fikrini açıkça söyleyebilir. Bu yüzden, konuşmanızı yasaklayamayız ve yasaklamak da istemiyoruz ama yine de bilin ki; Hoş Gelmediniz, Burada İstenmiyorsunuz.”

Soma maden faciası, Gezi olaylarına ilişkin çeşitli eleştiri ve suçlamalara da yer verilen açık mektupta şunlar kaydedildi:

“Biz demokratik, özgürlüğü seven, farklılıkların bir arada yaşadığı bir ülkeyiz. Burada yasalar, siyasetçiler için de geçerlidir. Bizde kadınlar sokakta üstsüz de yürüyebilir. Biz herkesin fikrini söylemesine izin veririz, zırvalasa bile.

Bu akşam istediğinizi söyleyin sayın Erdoğan. Ama biz size hoşgeldin demiyoruz, istenmiyorsunuz.”

240520141604118910536_2.jpg

Keske Yahudi olsa bu tam siyonistlerin gazetesi
 // Oruc
Alman devleti Israil tarafindan yönlendirilmektedir, kendileri 2 nci dünya savasindan sonra siyonistlerin ellerine birakilan ekonomiden dolayi muhtac kalmis ve bir daha tekrar ellerine güc gecmiyecek sekilde yönlendirilmektedirler, kuklalar arkasinda yok olan Alman halki, dogumlarin düsürülmesi , ahlaki cöküs ve kölelesmis bit toplumdur Alman halki, belki idamlar veya askeri darbe olmuyor bu ülkede cünkü kökü kurutulmaktadir . Almanlarin tek kurtulusu Islam dadir ....
24 Mayıs 2014 Cumartesi 18:07
16:25
 // Ali
İstikbal yalnız ve yalnız İslâmiyetin olacak ve hâkim, hakaik-i Kur'aniye ve imaniye olacak inşâAllah....
24 Mayıs 2014 16:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler