YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beytüşşebap Kaymakamı'ndan HDP'li vekile sert tepki
Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde PKK'lıların sivillere saldırısı Kaymakam Kadir Güntepe'nin paylaştığı fotoğraflarla ortaya çıktı. Güntepe kendisini hedef alan HDP Milletvekili Ferhat Encü'ye sosyal medyadan sert cevap verdi.
Beytüşşebap Kaymakamı'ndan HDP'li vekile sert tepki
30 Eylül 2015 / 20:26 Güncelleme: 01 Ekim 2015 / 07:20

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde PKK terör örgütününün sivillere yönelik saldırıları ilçe Kaymakamı Kadir Güntepe'nin paylaştığı fotoğraflarla ortaya çıktı. Güntepe, geçtiğimiz hafta Cuma günü PKK terör örgütün ilçeyi ele geçirmek için 400 kişilik bir grupla saldırı gerçekleştirdiğini ifade etti.

PKK'nın katlettiği siviller için devleti suçlayanları eleştiren Güntepe evine atılan bomba ve kurşun izlerinin yer aldığı fotoğrafları Twitter'dan "Bu mu sizin barışınız! Bu mu insan hakları! Evime atılan bomba! Amaç ne! Hedef ne! Ya canım kızım burada olsaydı!" notu ile paylaştı.

1-20150930212635.jpg

Sivil ya da devlet görevlisi ayırt etmeden saldıran terör örgütünün kara propagandası Kaymakam Güntepe'nin paylaştığı fotoğraflara çöktü. Hakemlerin evleri ve lojmanlara yapılan saldırı görüntülerini de Twitter'dan paylaşan Güntepe "İşte bizim barışımız! İşte bizim kardeşliğimiz! Bombaladığınız evimi çocuklara açtım! Sizin gibi yapmayacaklar!" ifadeleri ile evinde misafir ettiği çocukların fotoğraflarını paylaştı.

2-628.jpg

HDP'li Encü'ye sert cevap

Kaymakam Güntepe'nin paylaşımlarından rahatsız olan HDP Milletvekili Ferhat Encü güvenlik güçlerinim dört sivili öldürdüğünü iddia etti. PKK'nın sivilleri hedef almasını görmezden gelen Encü'nün bu paylaşımına Güntepe "Bana bak vekil bozuntusu! Allahtan başka kimseden korkum olsaydı bunları yayınlamazdım. O bombaların hesabını vereceksiniz!" ifadeleri ile cevap verdi.

4-186.jpg

Sivilleri hedef aldı

Askeri operasyonlarla tarihinin en ağır darbesini alan terör örgütü PKK, sivil ve çocukları hedef almaya başladı. İki hafta önce de terör örgütü, Sur ilçesinde, polislerin kahvaltı yaptığı çorbacıyı taramış saldırıda çorbacıda garson olarak çalışan Şeyhmus Sanır katledilmişti. Teröristler önceki gün de ilçede Hüda-Par üyesi ailenin evini abluka altına almış ve 40'a yakın el bombası atmıştı. Evde mahsur kalan aileyi Hüda-Par yetkileri kurtarmıştı. Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde ise 4 sivil örgütün saldırısında hayatını kaybetmişti. Terör örgütü Diyarbakır'ın Silvan ve Bismil ilçesinde Fırat ile Elif'i katletmişti.

Beytüşşebap'ı kendi istedi

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe'nin önceki görev yeri Amasya'nın Hamamözü ilçesiydi. Gençlik ve Spor Genel Müdür Vekili'ni twitter sayfasından “Padişah mısın" diye eleştirdikten sonra Güntepe kendi isteği üzerine Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine atanmıştı.

YÜREKLİ İNSAN
 // GÜNAY
KAYMAKAM BEY ÖNCELİKLE ALLAH(CC)KOLAYLIK VERSİN.ÜLKEMİZİN İÇERİSİNDEKİ VİRÜSLERLE UĞRAŞMAK VE ÜLKEMİZİ BU VİRÜSLERDEN KURTARMAK SİZLER GİBİ YİĞİTLERE KALDI.BU ÜLKENİN SAHİPSİZ OLMADIĞINI BU ÖRMENİ TOHUMLARINA GÖSTERECEĞİZ.BU ASALAKLARDA ER GEÇ GÖRDÜKLERİ KÜRDİSTAN RÜYASINDAN UYANACAKLAR.BUNLAR TÜRK MİLLETİNİN NASIL BİR MİLLET OLDUĞUNU UNUTTULAR.TABİ BUNLARIN AĞA BABALARI BİLİYOR AMA BİLGİSİZ BU CAHİLLERİ ÖNDEN ÖNDEN YEM OLARAK KULLANIYOR.ALLAH(CC) BİZLERİ KORUSUN.
...
01 Ekim 2015 Perşembe 09:14
 // Mustafa
Helal olsun kaymakam bey,bu kanı bozuklara taviz vermemek lazım....
01 Ekim 2015 01:15
...
 // Yahya RAMİ
Kaymakam beyi gönülden destekliyor ve tebrik ediyorum!...
01 Ekim 2015 00:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler