YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyoğlunda bomba patladı!
Patlama sonrası 2 araçta maddi hasar meydana gelirken olay yerindeki polisler Güngören patlamasını hatırlatarak, ikinci bir patlama ihtimaline karşı vatandaşları ikaz etti.
Beyoğlunda bomba patladı!
03 Mayıs 2010 / 07:23 Güncelleme: 03 Mayıs 2010 / 07:24

Beyoğlu'nda üzerinde bulunan bir otomobilin altında meydana gelen patlama büyük korku yaşattı. Polis ekipleri yaptıkları incelemede araç altına bırakılan ses bombasının patlamış olduğunu tespit ederken olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı.

Edinilen bilgiye göre olay 23:00 sıralarında Okmeydanı Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde meydana geldi. 20 numaralı bina önünde bulunan bir otomobilin altına atılan ses bombası büyük bir gürültü ile patladı. Patlamada altına ses bombası atalına otomobil ile sokaktan geçmekte olan bir başka araç da maddi hasar meydana geldi. Olay sonrası ölen ya da yaralanan kimsenin olmayışı herkese rahat bir nefes aldırdı.

Patlamanın ardından panik ve korkuyla kendilerini sokağa atan mahalle sakinleri çok yüksek bir patlama sesi duyduklarını, patlama ile birlikte bir parlama gördüklerini söyledi.

POLİSLER İKİNCİ PATLAMA İHTİMALİNE KARŞI VATANDAŞLARI UZAKLAŞTIRDI

Olay yerinde inceleme yapan Terörle Mücadele Amirliği'ne bağlı bir polis memuru, çevredeki vatandaşları ikinci bir patlamaya karşı uzaklaştırabilmek için, Güngören'deki patlamayı hatırlatarak, "Güngören'de de aynısı olmuştu, lütfen bölgeyi boşaltın" şeklinde çevrede toplanan vatandaşları uzaklaştırdı.
Polisin olay yerinde ve çevresinde araştırmaları sürüyor. (e-kolay)
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler