YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyaz'a sert mesaj: "Yaptığın ayıbı unutmayacağız"
Kanal D'de yayınlanan 'Beyaz Şov' programında Beyaz'ın PKK propagandasına izin vermesine tepkiler çığ gibi büyüyor. Özel harekat polislerine ait olduğu iddia edilen bir videoda Beyazıt Öztürk'e 'yaptığın ayıbı unutmayacağız' şeklinde bir mesaj verildi.
Beyaz'a sert mesaj: "Yaptığın ayıbı unutmayacağız"
10 Ocak 2016 / 20:22 Güncelleme: 10 Ocak 2016 / 21:13

Beyazıt Öztürk'ün Kanal D'de yayınlanan 'Beyaz Şov' programına telefonla katılarak örgüt propagandası yapan ve kendini öğretmen olarak tanıtan Ayşe Çelik'in öğretmen olmadığının ortaya çıkmasının akabinde sosyal medyadaki tepkiler çığ gibi büyürken Özel Harekat Polislerine ait olduğu iddia edilen bir video ile çok ağır bir şekilde sitem edildi.

"Bu oyuna nasıl dahil oldun Beyaz?"

Özel Harekat şapkalı ve kar maskeli polis, "Beyaz Açık Mektup" başlıklı mesajında PKK'ya karşı verilen üstün mücadeleden bahsetti. 

"Terörle ve teröristle mücadele eden, bu uğurda bayrağımıza sarılı tabutlarla şehitlik makamı ile şereflenen ve şereflenmeyi göze alan bu vatanın evlatlarına yaptığın ayıbı unutmayacağız" diye konuşan polis, "Ben bir polis olarak, senin 'polis çocuğuyum' demeni istemiyorum. Terör örgütü çığırtkanlığı yapan, isminin ve mesleğinin sahte olduğunu öğrendiğimiz o kadını yayında tam 3 kere alkışlattın ya, binlerce şehidin kemikleri sızlamaya dursun Beyaz" ifadelerini kullandı. 

Polis konuşmasına şöyle devam etti:

"Bu zamana kadar ülkenin güneydoğusunda yaşanan olaylar kurdu çakallara boğdurmak içindi. 'Çocuklar ölüyor, siviller katlediliyor' diye atılan yalanlara çanak tutarak, sende bu kahpe oyunda üzerine düşen rolü keyifle üzerine giydin.

Biz sana yakıştıramadık, fakat sen görüldüğü gibi rolünü iyi özümsedin. Hatta sözde öğretmen, özde terörist, sahte öğretmen Ayşe Çelik'e bile teşekkür etme gafletinde bulundun. Sana ne diyeyim ki Beyaz? 

Biz Türk polisi ve askeri olarak, karıncanın bile ahirette hesabını alacağını bilerek incitmeyen bir neslin devamı iken, sen nasıl inandın çocuk öldürdüğümüze? Nasıl sustun söylenecek onlarca söz varken? Sesi titrediği için nasıl samimi buldun aslında korkuyorken? 

Bu oyuna nasıl dahil oldun Beyaz? Nasıl diyemedin 'Devlete karşı silah kullanan herkes teröristtir' diye? Unutma Beyaz, söz konusu vatansa, gerisi teferruattır. Unutma Beyaz."

"Neden hep Doğan Medya trolleniyor?"

Konuyla alakalı açıklama yapan Kanal D olayın bir 'provakasyon' olduğunu ve yaşananlardan dolayı 'üzüntü' duyduklarını ifade etti. Programın sunucusu Beyazıt Öztürk'ten henüz bir açıklama gelmezken akıllara şu soru geldi: Neden hep Doğan Medyası trolleniyor? 

Zira özellikle seçim döneminde yaptıkları yayınlarda HDP'ye olan açık desteği ile öne çıkan Doğan Medya kuruluşları birçok programda PKK diliyle haberler yapmış ve örgüt mensupları masum gösteren yayınlara yer vermişti.

 // murat
Boyle kisileri izleye izleye buduruma bizler getirdiysek onlari ordan bizindiriz.bakmayarak yok oyle bu vatanin ekmegini ye birde hayince sirtindan hancerle uyan turkiye boylelerine pirim verme.Herkes hadini bilecek bilmeyene guzel uslup ogretilecek...
10 Ocak 2016 23:25
 // ahmet
Izlemesin kimse beyazi artik...
10 Ocak 2016 23:01
garip
 // salih
beyaz kim ki kale alınıp video çekiliyor;o msj yerine ulaşacak olsa idi o hain yuvası medya grubunda program yapmazdı....
10 Ocak 2016 Pazar 22:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler