YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyaz Saray Taksim'deki terör saldırılarını kınadı
Beyaz Saray Taksim'deki terör saldırılarını kınadı
19 Mart 2016 23:48
Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Price, ABD’nin Beyoğlu'ndaki terör saldırısını en sert biçimde kınadığını belirtti.

Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Ned Price, ABD’nin Beyoğlu'ndaki terör saldırısını en sert biçimde kınadığını belirterek, "İki ABD vatandaşı bu hain saldırıda hayatını kaybetti" ifadesini kullandı.

İstanbul Beyoğlu'ndaki terör saldırısına ilişkin yazılı açıklama yapan Price, "Hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diliyoruz ve yaralıların da bir an önce iyileşmesini umut ediyoruz" mesajına yer verdi.

Price açıklamasında, "ABD, en sert biçimde İstanbul'daki terör saldırısını kınıyor. İki ABD vatandaşı bu hain saldırıda hayatını kaybetti" ifadesini kullandı.
Türkiye'nin bir kez daha korkunç bir terör saldırısına maruz kaldığını belirten Price, şunları kaydetti:

"NATO müttefikimiz ve ortağımız Türkiye'yi sarsılmaz bir şekilde desteklemeye devam ediyoruz. Türkiye'de tekrarlanan bu terör saldırıları son bulmalıdır. Soruşturma aşamasında Türk yetkililerle yakın ilişki içindeyiz ve bu şeytani terörizme karşı birlikte çalışmak için bağlılığımızı tekrar taahhüt ediyoruz."

 

 

İkiyüzlüler.
 // Trabzonlu Zeynep
Çıkarları uğruna her şeyi, Kendi ülkeleri Dindaşları hariç, her ülkeyi Özellikle Müslüman Ülkeleri, rahatlıkla satabilecek tiynette olan yabancı Ülkelerin yaptıkları kınamalar gösterişten öteye gitmez. Hatta Komik bile olur. Ben Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine sonuna kadar güveniyorum. Bu iki yüzlü Yabancı Ülkelerle anladıkları dilden konuşacaklarına da hiç şüphem yok. ...
20 Mart 2016 Pazar 00:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler