YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyaz izleyicilerden özür diledi
Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz günlerde Beyaz Show'a bağlanıp PKK propagandası yapan Ayşe Çelik hakkında açıklamada bulundu. Beyaz, istemeden bir şey yaptıysam özür dilerim dedi.
Beyaz izleyicilerden özür diledi
10 Ocak 2016 / 23:25 Güncelleme: 11 Ocak 2016 / 07:18

Beyaz, programına Diyarbakır'dan telefonla bağlanıp terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan Ayşe Çelik hakkında açıklama yaptı. Kanal D Ana Haber'e konuk olan Beyaz, şunları söyledi:

ÜZGÜNÜM VE ŞAŞKINIM

"Üzgünüm ve şaşkınım. Benden beklenebilir mi böyle bir şey. Benim tavrım belli, vatana toprağa bayrağa olan bağlılığım belli. O ilk cümleyi duyunca benim beynim durdu orada.  Kendi iç sesimi dinlemekten konuşan kişiyi dinleyemedim. Öğretmenim deyince ben de Milli Eğitim Bakanlığı'mızdan bir öğretmen zannettim ama öyle olmadığı ortaya çıktı zaten.

BEN POLİS ÇOCUĞUYUM

Ben bir polis çocuğuyum, ben çok içinden geldim bu milletin. Üzüldüm biz hep millete, vatana bağlılıkla büyüdük.  Şansızlık oldu mu diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum ama istemeden birini kırdıysak özür dilerim.

ÖZÜR DİLİYORUM

Ama lütfen kimse beni politikaya malzeme etmesin. Ben bu zamana kadar politikadan uzak durmaya çalıştım, şimdi ise tam ortasındayım. İşimi çok seviyorum ve işime de devam edeceğim Kanal D'de. İstemeden bir şey yaptıysam özür diliyorum"

 // reşit
genelevinde ki bi kadının "namusluyum " demesine benziyor halin.ne işi var devleti seven adamın kanal D de!...
11 Ocak 2016 14:44
istemeden bişey yaptıysam
 // kastamonulu
hani derler ya özrü kabahatinden büyük.........
11 Ocak 2016 Pazartesi 12:18
gecti
 // mustafa
gecti sende sınavdan kaldın. İkinci sınav yok. güveni kaybetti bir kere...
11 Ocak 2016 10:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler