YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beştepe'deki tarihi zirve sona erdi
Beştepe'deki tarihi zirve sona erdi
25 Temmuz 2016 16:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve MHP Lideri Bahçeli'yle olan görüşmesi sona erdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım, MHP lideri Bahçeli ve CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüştü. Saat 14.06'da başlayan kabul 2 saat 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti, CHP ve MHP genel başkanlarını, darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür etmek ve önerilerini almak üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet etmişti.

inşallah tayyip bey anlatmıştır.
 // hursit dilaver
bari anlatsaydı, konu ben değilim, konu türkiyenin güneyinin bölünmesi, kürt devleti ve PYD devletinin kurulması, ilaveten de ermenilere kuzeyde toprak.ayrıca hatayın suriyeye verilmesi ve en önemlisi de İSTANBULA ÖZEL STATÜ.yani istanbulun egemenliğinin BM gibi bir konsorsiyuma verilmesi.ha,şu almanların 3. havalimanına ve ingilizlerin kanal istanbuluna da son vermek..3.köprü size bari bonus olsun diyeceklerdi.cumhurbaşkanı bunları anlatsaydı.BAHÇELİ BİLİR BUNU ama asıl kemal beye anlatmali...
25 Temmuz 2016 Pazartesi 17:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler